REKLAMA

Płocki fotograf laureatem Press Foto

REKLAMA

Piotr Augustyniak, fotograf płockiej Gazety Wyborczej, został laureatem prestiżowego Press Foto 2014. Piotr zwyciężył w kategorii Portrety.

PowiązaneTematy

Konkurs BZ WBK Press Foto organizowany jest przez Bank Zachodni WBK, patronem medialnym jest dziennik „Rzeczpospolita”. Przewodniczącym tegorocznej edycji konkursu był Tadeusz Rolke. Oprócz tytułu Zdjęcia Roku (w tym roku otrzymał go Maciej Moskwa za zdjęcie z Syrii), nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach: portrety, kultura i sztuka, przyroda, sport, wydarzenia oraz życie codzienne. W każdej kategorii nagrodę dostaje laureat zdjęcia pojedynczego oraz fotoreportażu.

I właśnie za fotoreportaż z więzienia w kategorii Portrety został doceniony Piotr Augustyniak. Fotograf poprosił każdego z fotografowanych więźniów, aby narysował swój portret. Ale nie taki zwyczajny, lecz obrazujący kim chciał być, zanim trafił do więzienia. Piotr sfotografował mężczyzn, którzy na wysokości twarzy trzymali narysowany przez siebie portret.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 4

 1. xxxx says:

  Prawdę mówiąc nic ciekawego w tych zdjęciach nie widzę. Pomysł już wielokrotnie dublowany przez innych amatorów fotografii. Osoba, która uważa się za „profesjonalistę” mogłaby się trochę bardziej postarać i wykazać się zdolnościami w tej dziedzinie.

  • MarekSy says:

   Serio? Udowodnij to co piszesz. Daj link do takich zdjęć które to „wielokrotnie” już robiono.

 2. Obserwator says:

  Świetne zdjęcia. Gratulacje. Oby więcej takich fotografów w Płocku.

 3. MBSzadkowski says:

  Szczere gratulacje ! Masz talent chłopie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: