Płocka PWSZ wybrała najpiękniejszych. Było gorąco

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W środę hotel Petropol gościł kolejną już galę konkursu piękności wśród studentów PWSZ. Wybierano nie tylko miss, ale i mistera tej uczelni. 

Wybory Miss i Mistera PWSZ w tym roku odbyły się w hotelu Best Western Petropol. Na głównej scenie widzieliśmy dziesięć kandydatek oraz dziesięciu kandydatów do korony najpiękniejszych studentów płockiej uczelni. O przyznaniu zaszczytnego trofeum decydowało wieloosobowe jury. Kandydaci zaprezentowali się w trakcie czterech wyjść, gdzie pokazali się miedzy innymi w strojach codziennych, wieczorowych i biznesowych.

Wybory przebiegały w bardzo gorącej atmosferze, i nie mówimy tylko o rywalizacji. W miejscu, w którym odbywał się konkurs było naprawdę gorąco. Uczestnicy byli jednak dobrze przygotowani pod względem scenicznym. Stroje, zaprojektowane przez płocką projektantkę Magdalenę Carter, doskonale uwydatniały piękno uczestniczek, na tyle, że w każdym kolejnym wyjściu coraz trudniej było przyznać punkty poszczególnym nazwiskom.

Wyniki na pewno zszokowały męską część jury, ale kobiety, które stanowiły większość komisji, widocznie inaczej postrzegały poszczególne uczestniczki. Według internautów, najlepiej prezentowała się Agata Łyzińska, bowiem to jej przypadła szarfa za największą liczbę głosów oddanych przez Internet. W tej samej kategorii wśród panów, najlepszy okazał się Tomasz Murawski. Wybrano także Miss i Mistera Jatomi Fitness. W tej kategorii najlepszym ze studentów został Tomasz Bor, który zwycięstwo zapewnił sobie w dogrywce, polegającej na zrobieniu jak największej ilości pompek w ciągu 30 sekund, w wśród studentek – Daria Mariańska. Najniższy szczebel na podium w głównym konkursie piękności zajęli Jacek Zawadzki oraz Wioletta Waliszewska. Drugie miejsce przypadło Darii Marjańskiej i Kamilowi Rychlińskiemu. Najpiękniejszymi studentami PWSZ zostali Tomasz Bor oraz Agata Łyzińska.

Miss PWSZ weźmie udział w ogólnopolskich wyborach MISS PWSZ w Lesznie.
PetroNews był patronem medialnym imprezy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji