REKLAMA

Płocka Orkiestra Symfoniczna zaprasza na koncert świąteczny

REKLAMA

W piątek Płocka Orkiestra Symfoniczna zagra wraz z wokalistką Sabiną Jeszką koncert „My Christmas Dream”. Artyści zaprowadzą w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej wyjątkowy, świąteczny nastrój.

Jak co roku, magiczny urok przedświątecznego okresu nie może się obejść bez najpiękniejszych piosenek świątecznych. 9 grudnia o godzinie 19, na dwa tygodnie przed Wigilią, płoccy symfonicy zapraszają do sali koncertowej.

PowiązaneTematy

Podczas koncertu wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Jacka Tarkowskiego wystąpią:

  • Sabina Jeszka – wokal,
  • Bartosz Staszkiewicz – fortepian,
  • Grzegorz Koniarz – gitary,
  • Leszek Nowotarski – saksofony,
  • Maciek Kozioł – kontrabas,
  • Waldemar Franczyk – perkusja.

Sabina Jeszka, wyjątkowa wokalistka, autorka tekstów i muzyki, cechująca się niezwykłą charyzmą sceniczną i piękną barwą głosu. Artystka swoją popularność zawdzięcza m.in. uczestnictwu w III edycji programu „Mam Talent!”, w której występował także Kamil Bednarek. Pochodząca z Rybnika wokalistka dotarła do samego finału, w którym zaśpiewała „I wanna dance with somebody” z repertuaru Whitney Houston.Wokalistka jest także członkinią „Wielkiej Czwórki” najlepszych głosów w Polsce w programie „The Four. Bitwa o sławę” w telewizji Polsat. Gościnnie występowała w programie „Jaka to melodia”, a także „Ameryka da się lubić”. Artystka podąża za swoim motto „Święta w sercu… przez cały rok” i niewątpliwie słychać to w każdym wyśpiewanym dźwięku.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze piosenki świąteczne, które znalazły się na wydanej przez Sabinę Jeszkę płycie „My Christmas Dream”, między innymi: „Za Chwilę Święta”, „Christmas Song”, „I’ll be home for Christmas”, „Santa Baby”, „All I want for Christmas is You” czy „White Christmas” w orkiestrowych aranżacjach. Bilety w cenie 40 zł można nabyć w kasie biletowej POS oraz w serwisie internetowym Bilety24.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU