REKLAMA

Płocka Orkiestra Symfoniczna online na Narodowe Święto Niepodległości

REKLAMA

Płocka Orkiestra Symfoniczna nie poddaje się epidemii i chce zapewnić swojej widowni rozrywkę kulturalną na najwyższym poziomie. Dlatego zorganizuje koncert online z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Mimo wprowadzonych obostrzeń, płoccy symfonicy nadal chcą być ze swoją widownią w stałym kontakcie. Koncerty zaplanowane na listopad odbędą się w wyznaczonych wcześniej terminach, tym razem jednak w formie transmisji online.

PowiązaneTematy

Do 20 listopada 2020 roku można zwracać zakupione bilety na koncerty: „Narodowe Święto Niepodległości”, „Wędrówki po pięciolinii” oraz „Muzyczne Osobowości”. Bilety nabyte stacjonarnie można zwrócić w kasie biletowej POS, natomiast bilety zakupione poprzez serwis Bilety24.pl będą automatycznie zwrócone na konto bankowe, z którego została dokonana płatność.

Wszystkie osoby, które będą dokonywały zwrotu biletów na koncert „Narodowe Święto Niepodległości” otrzymają bonus w postaci bezpłatnego kodu dostępu do udziału w transmisji na żywo. Dotyczy to także osób, które dokonały transakcji w serwisie Bilety24.pl – w celu otrzymania kodu dostępu trzeba skontaktować się z kasą biletową POS.

Narodowe Święto Niepodległości – transmisja online

Tegoroczny koncert z okazji obchodów Święta Niepodległości będzie nieco różnił się od lat ubiegłych. Odbędzie się 11 listopada o godz. 19:00 w sali koncertowej PSM, lecz tym razem publiczność nie będzie mogła zająć miejsc na sali.

Podczas wieczornej transmisji na żywo będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie piosenki z repertuaru m.in.: Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Andrzeja Zauchy, Bogusława Meca, Krystyny Prońko, Anny Jantar, Seweryna Krajewskiego.

Pojawią się również utwory Kombi w aranżacjach Piotra Wrombla na orkiestrę symfoniczną. „Niepokonani”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Słodkiego miłego życia” i wiele innych usłyszymy w interpretacji wokalnej Jacka Kotlarskiego.Na fortepianie Piotr Wrombel , Zbigniew Wrombel – kontrabas, Krzysztof Szmańda – perkusja. Płocką Orkiestrę Symfoniczną poprowadzi maestro Jacek Rogala – dyrygent, kompozytor i pedagog, dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii Świętokrzyskiej.

Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie internetowej Live.Bilety24.pl.

Logowanie do transmisji na żywo będzie dostępne 11.11.2020 od godziny 18:40. Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety do nabycia w kasie biletowej POS, na stronie internetowej orkiestry w zakładce „Kup bilet” oraz Bilety24.pl. Dostęp do transmisji na żywo w cenie 10 zł.

Ponowna publikacja transmisji będzie dostępna od 12 listopada od godziny 10:00 do 13 listopada do godziny 23:59. Sprzedaż dostępu do transmisji będzie aktywna do 13 listopada do godziny 21:00.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU