REKLAMA

Płocka galeria handlowa wspiera lekarzy

REKLAMA

Mazovia wspiera „cichych bohaterów”. Galeria handlowa przekazuje Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Płocku płyn do dezynfekcji i wywiesza billboardy z podziękowaniem.

W Płocku pojawiły się billboardy z hasłem „Dziękujemy, że jesteście!” opatrzone wielkim różowym sercem. W ten sposób Galeria Mazovia dziękuje pracownikom ochrony zdrowia, policjantom i wszystkim, którzy każdego dnia pomagają mieszkańcom miasta, wypełniając swoje obowiązki.

Ponadto Mazovia postanowiła przekazać ponad 100 litrów płynu do dezynfekcji Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Płocku. W działania pomocowe może włączyć się jednak każdy mieszkaniec Płocka, szyjąc maseczki, czy jako wolontariusz, pomagając seniorom w codziennych zakupach.

– W obecnej sytuacji niezwykle ważne są wyrazy wzajemnej solidarności, wsparcia i życzliwości – podkreśla Galeria Mazovia.

Na terenie obiektu czy w supermarkecie można znaleźć ulotki i plakaty, skierowane do najstarszych mieszkańców Płocka. Wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płocku bezpłatnie pomagają w dostarczaniu do domów zamówionych produktów spożywczych czy lekarstw, tak aby wesprzeć osoby, które pozostają w domach.– Czujemy się częścią lokalnej społeczności, dlatego zdecydowaliśmy się wykorzystać nasze nośniki reklamowe w ten nietypowy sposób. Dziś wszyscy okazujemy wdzięczność za zaangażowanie i odwagę każdego, kto codziennie wspiera mieszkańców naszego miasta – od codziennych zakupów po ratowanie zdrowia i życia – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, Dyrektor Galerii Mazovia.

Swoje wsparcie Galeria Mazovia postanowiła okazać także Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Płocku, któremu we współpracy z jednym z najemców przekazała ponad 100 litrów płynu do dezynfekcji. Płocki obiekt do pomagania zachęca jednak każdego.

– Jesteśmy otwarci na wszystkie inicjatywy, które będą wspierać mieszkańców Płocka w tym trudnym czasie. Można zgłosić się do nas ze swoim pomysłem, a my chętnie pomożemy w jego promocji. Obecnie bardzo ważna jest ta międzyludzka solidarność i mobilizacja, dlatego im więcej instytucji oraz firm będzie wspierać wszelkie inicjatywy pomocy, tym lepszy efekt uzyskamy – podsumowuje Izabela Tucholska-Oleszczuk.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU