REKLAMA

Płock tancerzami stoi – wielka gala w amfiteatrze

REKLAMA

6. edycja Fame Dance Festiwal, czyli najbardziej roztańczonego festiwalu w Płocku, udowodniła, że mamy wielu utalentowanych tancerzy, i to w różnym wieku. Podczas finału warsztatów, organizowanych przez Studio Tańca Fame, mieliśmy okazję podziwiać taneczne, kolorowe i radosne widowisko.

Od 19 czerwca w Studio Tańca Fame trwały warsztaty, których pomysłodawczynią jest Małgorzata Staniszewska – właściciel, instruktor oraz czynna tancerka Studia Tańca Fame. Jak co roku od sześciu lat, kończą się one wielką galą, podczas której uczestnicy prezentują, czego nauczyli się w ciągu tych czterech, ale za to bardzo intensywnych dni.

PowiązaneTematy

W tym roku mieli okazję ćwiczyć pod okiem instruktorów, znanych z tanecznego programu telewizyjnego „You Can Dance” – Karoliną CUKI Dziemieszkiewicz, która specjalizuje się w stylu commercial hip hop oraz Patrykiem Rożnieckiego, specjalistą w stylu new age i high heels.

W piątek, 23 czerwca, scena na Amfiteatrze zaroiła się od barw, rytmów i młodych talentów. Dopracowane było wszystko – od oświetlenia, poprzez choreografię, czy piękne i przemyślane stroje tancerzy. Wystąpili również tancerze ze Studia Tańca Fame, a Tomasz Araucz z Czysta Forma Studio, wraz z partnerką Mają, dali popis tańca… na rolkach.Atmosfera panująca na scenie udzieliła się zarówno instruktorom, jak i widowni, która gorąco oklaskiwała każdy występ. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a także ich nauczycielom.

PetroNews, jak co roku, był patronem medialnym wydarzenia.