REKLAMA

Płock stolicą cheerleaderek [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Blisko 50 drużyn z całej Polski zaprezentowało swoje umiejętności podczas XI Otwartych Mistrzostw Mazowsza Cheerleaders GRAND PRIX POLSKI 2019, które odbywały się w sobotę, 8 czerwca, w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Podczas 11. edycji mistrzostw, zobaczyliśmy występy cheerleaderek m.in. z Biskupca, Gdańska, Gdyni, Pasłęka, Słupska, Torunia, Legionowa, Kozienic, Kałuszyna, Warszawy, Elbląga, no i oczywiście z Płocka. Nasze miasto reprezentowały dziewczęta z Akademii Cheerleaders IMPRESJA oraz Zespółu Cheerleaders SWPW-IMPACT.

Tradycyjnie, zawody rozpoczęły się od eliminacji, natomiast po nich nastąpiło oficjalne otwarcie i prezentacja wszystkich grup. Końcówka wydarzenia to finały, podczas których sędziowie zadecydują o przyznaniu poszczególnych miejsc.

Turniej rozgrywany był w dwóch dywizjach: pom dance i perfarmance cheer. Oprócz tego podziału, organizatorzy zastosowali także trzy kategorie wiekowe.Podczas zawodów można było wesprzeć Fundację Portal FM Pomagamy Dzieciom, która zorganizowała kiermasz. Dochód z niego jest przeznaczony na wyjazd wakacyjny dla podopiecznych fundacji.

Organizatorami mistrzostw było Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Tańca IMPRESJA, które otrzymało dotację na realizację zadania publicznego ze środków budżetu Miasta Płocka.

PetroNews był patronem medialnym wydarzenia.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Ja 73 says:

  Spróbuj potrenowac miesiąc to co te dziewczyny wykonują i przekonasz sie czy to głupota czy ciężki trening

 2. Ja 1 says:

  Spróbuj potrenowac miesiąc to co te dziewczyny wykonują i przekonasz sie czy to głupota czy ciężki trening

 3. S1 says:

  Dla ciebie głupota. A dla innych pasja, ciężkie treningi i zabawa.

 4. t5 says:

  głupota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU