REKLAMA

Płock pojechał do Mikołajek

REKLAMA

PowiązaneTematy

Płock po raz drugi zawitał do serca Mazur na Żeglarskie Mistrzostwa Polski Dziennikarzy, gdzie trwała akcja promująca świetne warunki do żeglowania w naszym mieście.

Same regaty odbyły się już po raz dziewiętnasty. W tym roku na nabrzeżu, tuż przy wiosce żeglarskiej stanął namiot z logo Płocka. Tylko w ciągu kilku piątkowych godzin odwiedziły go setki przechodniów – kibiców regat. Według informacji ratusza, ulotki i foldery informujące o dostępnych w naszym mieście atrakcjach rozchodziły się jak świeże bułeczki. Celem kampanii jest przede wszystkim uświadomienie turystom, że Płock to doskonałe miejsce do uprawiania żeglarstwa, a nasz akwen to świetna alternatywa dla mazurskich jezior.

Nieprzypadkowo jako miejsce do promocji Płocka wśród żeglarzy wybrano Mikołajki. Tutejsze regaty dziennikarzy to jedna z najbardziej popularnych i najważniejszych imprez tego typu w kraju. Udział w niej biorą załogi reprezentujące wszystkie media – telewizję, radio, prasę, multimedia. Oprócz załóg z Polski, ścigają się także reprezentanci Ukrainy i Szwecji. Samych zawodników jest około 200. Widzów – tysiące.– Za każdym razem, gdy otwieram tutejsze regaty mam wrażenie, że dzieje się coś niesamowitego – mówił rozpoczynając zawody ich komandor Jan Iwaszkiewicz. – Witam naszych sprawdzonych przyjaciół, miasto Płock.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU