REKLAMA

Płock idealny na filmowe plenery? Zobaczcie film

REKLAMA

O tym, że Mazowsze, a w nim m.in. Płock, jest idealne na realizację tu filmów, przekonują twórcy spotu z Mazovia Warsaw Film Commission. To fajnie zmontowany materiał, w którym, oprócz Warszawy, zobaczymy płockie plenery, w tym molo.

PowiązaneTematy

Film rozpoczyna się od ujęć w Warszawie – na plaży, placu Zbawiciela, z metra, Muzeum Historii Żydów Polskich czy ogrodów w Wilanowie. Ale nie tylko Warszawa zauroczyła filmowców.

Twórcy docenili także klimatyczny Płock, molo w promieniach zachodzącego słońca czy widok katedry z lotu ptaka. Zawitali również do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.

Jak wyjaśniają filmowcy, materiał zrealizowano na najlepszym sprzęcie, w rozdzielczości 2k i 4k. – Spot jest ciekawy również ze względu na różne technologie filmowania – standardowe ujęcia realizowane z ziemi i powietrza oraz timelapsy (czyli filmy poklatkowe). W 3-minutowym filmie znalazło się ponad 30 lokacji, a jego realizacja trwała 30 dni – mówi Anna Spisz z Mazovia Warsaw Film Commission w rozmowie dla TVN Warszawa.Spot ma przekonać producentów filmowych do planowania i wykonywania swoich produkcji właśnie na Mazowszu, m.in. w zaproponowanych lokalizacjach.

Fot. zrzut z YouTube

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU