REKLAMA

Płock Electronic League dla graczy i… schroniska

REKLAMA

Już w najbliższy weekend, 11 i 12 lutego w nowej hali Zespołu Szkół Technicznych w Płocku odbędzie się “Płock Electronic League” – turniej e-sportowy. Wpływy z wejściówek na to wydarzenie przeznaczone będą na płockie schronisko.

PowiązaneTematy

Dokładnie rok temu rozpoczęliśmy nasz cykl „Przygarnij psiaka” we współpracy ze schroniskiem w Płocku. Od tego czasu bohaterka pierwszego odcinka, Saba, podobnie jak prawie wszyscy bohaterowie tego cyklu, znalazła dom. W sobotę i w niedzielę rozegrany zostanie turniej e-sportowy, z którego wpływy przeznaczone będą właśnie na płockie schronisko.

“Przygarnij psiaka” – pomagamy lokatorom schroniska, odc.1

Od 5 stycznia rozgrywane były kwalifikacje online 65 drużyn, biorących udział w turnieju Counter Strike, 15 stycznia natomiast rozpoczęły się eliminacje w League of Legends (LOL). 1 lutego ruszyły zapisy do popularnej gry FIFA17, w której można zagrać drużyną Wisły Płock. Na turnieju pojawią się również miłośnicy gry Hearthstone.

Drużyny, aspirujące do uczestnictwa w płockim turnieju są z całej Polski. – Jest to zachód, wschód, północ czy południe naszego kraju, niektóre drużyny mają nawet ponad 350 km do naszego miasta – zdradził nam Sebastian Kępczyński, współorganizator turnieju.Wejście na halę będzie możliwe 11 lutego od godziny 8.30 – mecze ruszą już o godzinie 9 i potrwają do godz. 22 w sobotę i w niedzielę. Wstęp za jeden dzień będzie wynosić symboliczną złotówkę, a całość uzbieranej kwoty z wejściówek zostanie przeznaczona na schronisko w Płocku. – Oczywiście, jeżeli ktoś będzie chciał wrzucić więcej, nie ma problemu – śmieje się Sebastian.

Płock Electronic League – nowy turniej dla miłośników CS, LOL i FIFA

Przygotowania do weekendowego turnieju są już bardzo zaawansowane – sala Zespołu Szkół Technicznych zastawiona jest profesjonalnym sprzętem, gadżetami i identyfikatorami uczestników.

PetroNews, nie tylko jako patron medialny wydarzenia, trzyma kciuki za startujących w Płock Electronic League.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU