REKLAMA

Płock dostał nagrodę za iluminację świąteczną

REKLAMA

Płock otrzymał nagrodę specjalną w konkursie na „Najlepiej oświetloną gminę, miasto, osiedle 2012” za iluminację świąteczną.

Komisję konkursową, która odwiedziła Płock, urzekło oświetlenie zamontowane na Starym Rynku  i ulicach Starówki. Jurorzy zwrócili też uwagę, że  w przygotowanie iluminacji angażuje się młodzież z płockich szkół.

Przypomnijmy, że nowe elementy świetlnej dekoracji wykonują co roku uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 „Elektryk” i Zespołu Szkół Technicznych „70”. Uczniowie Elektryka zajmują się też naprawą  iluminacji po zakończonym sezonie. W świetlnym udekorowaniu miasta swój udział mają również płockie firmy, które finansowo wspierają to przedsięwzięcie.Płock rywalizował w kategorii miast powyżej 70 tys. mieszkańców. Nagrody zostaną wręczone na gali, zorganizowanej w czasie trwania Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego „Światło 2013” w Warszawie. Organizatorem konkursu jest Agencja Soma, organizator tych targów oraz Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń Elektrotechnika w Warszawie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU