REKLAMA

Płock bohaterem radiowej Czwórki

REKLAMA

Radiowa Czwórka zorganizowała letnią trasę, w trakcie której będzie promowała lokalne inicjatywy pod hasłem: „Pokaż nam swoje miasto: Czwórka szuka przewodników”. Dziennikarze radiowi zwiedzą niemal całą Polskę, w tym również Płock.

Wysłannicy Czwórki odwiedzą w sumie 18 miejscowości. W lipcu będą to: Sejny (2 lipca), Ustrzyki Dolne (5), Łomża (9), Tarnów (12), Pułtusk (16), Olkusz (19), Płock (23), Kłobuck (26) i Skierniewice (30). Trasa sierpniowa rozpocznie się w Kaliszu (2 sierpnia), a następnie poprowadzi przez: Sieradz (6), Jarocin (9), Oleśnicę (13), Chodzież (16), Świdnicę (20), Połczyn Zdrój (23), Kłodzko (27) i zakończy w Świnoujściu (30).

W audycjach „Poranek Online”, „W 4 Oczy”, „Stacja Kultura” i „4 do 4” (Czwórka do Czwartej) pojawią się relacje reporterskie, wywiady oraz materiały dziennikarskie, ukazujące dane miejscowości i odbywające się w nich wydarzenia. W ramach akcji, Czwórka uruchomi aplikację mobilną (http://goo.gl/pgo0U), która stanie się interaktywnym, wypełnionym materiałami audio oraz video przewodnikiem po odwiedzanych miastach.Jak informuje radiowa Czwórka, celem projektu jest zainteresowanie młodych ludzi dziedzictwem kulturalnym miejsc, położonych z dala od znanych i uczęszczanych szlaków oraz zaprezentowanie ciekawych inicjatyw społeczno-kulturalnych, w które angażuje się młodzież z odwiedzanych miejsc. Akcja „Drogowskazy Czwórki” potrwa od 2 lipca do 30 sierpnia. W Płocku będzie gościć 23 lipca.

 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU