REKLAMA

Płocczanie zagrali w serialu

REKLAMA

Płocczanin Wojciech Burdanowski, Mistrz Europy w K1, zagrał w emitowanym w telewizji Polsat serialu „Malanowski i partnerzy”. Na szklanym ekranie zobaczymy go w połowie września. W jednym z odcinków wystąpi również płocczanka Joanna Chrustowska. 

Główną rolę w serialu „Malanowski&Partnerzy”, Bronisława Malanowskiego, czyli szefa agencji detektywistycznej, gra Bronisław Cieślak – sławny porucznik Borewicz z kultowego serialu „07 zgłoś się”, który zaczynał swoją karierę jako dziennikarz radiowy i telewizyjny. Doświadczonemu aktorowi w serialu towarzyszy czwórka młodych odtwórców ról detektywów.

W jednym z odcinków zobaczymy płocczankę – Joannę Chrustowską, zdobywczynię tytułu Queen of Poland, która zagrała modelkę oraz płocczanina Wojciecha Burdanowskiego – trenera i zawodnika walk kick boxing oraz taekwondo. Jak doszło do pojawienia się Wojtka na planie filmowym? Zapytaliśmy o to mistrza K1, który był nieco… zdziwiony naszym zainteresowaniem.

[Wojciech Burdanowski] Hmm… myślisz, że to taki wyczyn?
[PetroNews] Pewnie, nie każdy może zagrać w serialu. 
[WB] Miałem krótką rolę :)

[PN] Jak to się stało, że dostałeś propozycję pracy w serialu „Malanowski i Partnerzy”?
[WB] Pewnego dnia zadzwonił do mnie przedstawiciel producenta i stwierdził, że sylwetką, wyglądem i tym, że trenuję sporty walki pasuję do szukanego odtwórcy roli w serialu. Na początku miałem być bokserem, jednak ostatecznie zagrałem zawodnika MMA. Mogłem zaprezentować swoje umiejętności – kopnięcia i uderzenia w walce.

[PN] Znałeś wcześniej ten serial?
[WB] Znałem, ale szczerze, to nigdy nie oglądałem całego serialu, bo o tej porze zawsze trenuję w klubie.

[PN] Jak wyglądała praca na planie filmowym? Musiałeś jechać na plan o konkretnych godzinach czy byłeś tam przez kilka dni? 
[WB] Wszystko było nagrane w ciągu jednego dnia. Wstałem o 5 rano, na planie filmowym byłem o 7. Szkoda tylko, że grając w takim serialu nie można mieć własnego stroju, bo firma Mordex przygotowała mi fajny strój boksera. Niestety, nie pozwolono mi go założyć.[PN] Łatwo było przygotować się do roli?
[WB] Tak, bo grałem rolę zawodnika sztuk walki, więc w sumie to, co robię na co dzień – kopnięcia i uderzenia [śmiech]. Usłyszałem, że – mimo, że nigdy nie grałem – to potrafię to robić, podobało im się, więc chyba było w porządku. Nie udawałem, tylko byłem sobą.

[PN] Troszkę grałeś – na przykład w teledysku z Magdą Famme. 
[WB] No tak, ale tam nie musiałem nic mówić. Tu miałem jakieś piętnaście zdań tekstu.

[PN] To był jednorazowy epizod czy będziesz jeszcze występował w tym serialu? A może w innym?
[WB] Wszystko zależy od producentów, ale mam nadzieję, że będą mnie mieli na uwadze.

[PN] Spodobało ci się granie?
[WB] Tak, to fajna zabawa :) I tak do tego podchodzę. Powiedzieli mi, że z moją sylwetką nadaję się do roli zawodnika sztuk walki, sportowca lub gangstera. No i podobno przypominam Saletę ;)

[PN] I tak oto zostałeś zaszufladkowany, ale fajnie będzie obejrzeć cię na szklanym ekranie. Kiedy premiera odcinka, w którym wystąpiłeś?
[WB] W połowie września.

[PN] Życzymy więc jeszcze wielu takich filmowych przygód i dziękujemy za rozmowę.
[WB] Dziękuję i pozdrawiam czytelników PetroNews.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU