REKLAMA

Płocczanie na Mistrzostwach Świata Kickboxingu

REKLAMA

6 września we Włoszech odbędą się Mistrzostwa Świata Kickboxingu WAKO Cadets & Juniors World Championships. Z Płocka zakwalifikowało się dwoje zawodników: Dagmara Tchorek oraz Mateusz Dymek.

O tej dwójce Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sanda Płock” pisaliśmy już kilkakrotnie, przy okazji zdobywanych przez nich medali. Teraz czeka ich największy sprawdzian, będą konkurowali bowiem z najlepszymi zawodnikami świata.

– Mateusz  zakwalifikował się w dwóch formułach, Kick-Light i Light-Contact – mówi Piotr Paśnik, trener zawodników. – Dagmara natomiast wystartuje w formule Low-Kick. Wysoką formę naszych zawodników potwierdzają tegoroczne starty oraz konsultacje na zgrupowaniach kadry – dodaje dumny opiekun.

Przypomnijmy, Dagmara Tchorek to Mistrzyni Europy w Kickboxingu z 2013 roku oraz Mistrzyni Polski roku 2014. W tym roku zawodniczka zdobyła również I m-ce w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w formule Low-Kick, I m-ce w Pucharze Polski Juniorów w Kickboxingu, II m-ce w Pucharze Świata -KICK-BOX WORLD CUP oraz II m-ce w Mistrzostwach Polski Juniorów w formule Kick-Light.Mateusz Dymek natomiast jest Mistrzem Polski z 2013 i 2014 roku oraz tegorocznym Zdobywcą Pucharów Świata. Ponadto, jego osiągnięcia w tym roku, to I m-ce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Kick-Boxingu Kick-Light, I m-ce w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w formule Light Contact, I m-ce w Mistrzostwach Polski SANDA/QINGDA, I m-ce w Polish Open CUP w formule Light-Contact, I m-ce w Polish Open CUP w formule Kick-Light, I m-ce w Pucharze Świata KICK-BOX WORLD CUP w formule Kick-Light, III m-ce w Pucharze Świata KICK-BOX WORLD CUPw formule Light-Contact, III m-ce w Pucharze Świata Bestfighter Kickboxing World CUP, I m-ce w turnieju BALKAN OPEN 2014 w formule Kick Light oraz I m-ce w turnieju BALKAN OPEN 2014 w formule Light-Contact.

Trzymamy kciuki za płocczan!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU