REKLAMA

Płocczanie Mistrzami Polski Juniorów w kickboxingu

REKLAMA

Młodzi adepci sztuk walki z płockiego klubu UKS Sanda zrobili nam miłą niespodziankę, zdobywając złoto w trakcie Mistrzostw Polski Juniorów w Kickboxingu w formule Low Kick. Zawody odbyły się w ostatni weekend marca w Ożarowie Mazowieckim.

28 i 29 marca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu w formule Low Kick. – W zawodach wystartowało 137 juniorów z 58 klubów – relacjonuje trener Piotr Paśnik. – UKS „Sanda Płock” reprezentowali Mateusz Korytkowski, Gaik Kadymian, Mateusz Dymek oraz Dagmara Tchorek – dodaje.

I to właśnie ta ostatni dwójka ponownie wróciła do Płocka z medalami, i to złotymi. – O wejście do strefy medalowej swoje walki nieznacznie przegrali Mateusz Korytkowski oraz Gaik Kadymian – przyznaje trener. – Jednak Mistrzem Polski Juniorów do 60 kg został Mateusz Dymek, wygrywając jednogłośnie na punkty w finale z Krzysztofem Małeckim z klubu Legion Głogów. Dla Mateusza był to debiut w formule LOW Kick – zdradza Piotr Paśnik.Najbardziej waleczna płocczanka, Dagmara Tchorek, skutecznie obroniła ubiegłoroczny tytuł i została ponownie Mistrzynią Polski Juniorów do 48 kg. W finale jednogłośnie pokonała na punkty Olimpię Podolską z klubu GKS Champion Gdańsk.

Kolejne zawody dla płockich zawodników już w kwietniu – od 10 do 12 kwietnia w Poznaniu odbywać się będą Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w formule Full Contact.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU