REKLAMA

Płocczanie lepiej poznali Mazowsze, dobrze się przy tym bawiąc

REKLAMA

W sobotę na Starym Rynku w Płocku odbył się piknik „Serdeczne Mazowsze” organizowany przez samorząd województwa. Płocczanie z dużym zainteresowaniem i dobrze się bawiąc, uczestniczyli w imprezie.

21 września w Płocku odbył się kolejny z cyklu pikników rodzinnych organizowanych przez samorząd województwa „Serdeczne Mazowsze”. Podczas wydarzenia płocczanie mieli okazję nie tylko skorzystać z prezentowanych atrakcji, ale też dobrze zjeść w strefie food trucków i poznać instytucje kultury z całego Mazowsza.

Dzieci doskonale się bawiły z rodzicami podczas gry w gigantyczne gry, planszowe, jengę czy bierki. Oczywiście nie zabrakło również dmuchanej zjeżdżalni i zabaw plastycznych. Dzieci zabawiali też animatorzy.

fot. Wiktor Pleczyński

Podczas pikniku „Serdeczne Mazowsze” odbyło się również wiele konkursów i quizów, dzięki którym można było poszerzyć swoją wiedzę o naszym województwie. Były to zabawy nie tylko dla najmłodszych, ale i tych starszych uczestników imprezy.fot. Wiktor Pleczyński

Zabawa trwała, nawet gdy już zaszło słońce. Wydarzenie zakończył pokaz filmu „Dzień czekolady” w kinie plenerowym rozstawionym przed ratuszem.

fot. Wiktor Pleczyński

Łącznie zaplanowano pięć pikników „Serdeczne Mazowsze”. Piknik w Płocku był trzecim z nich, po Radomiu i Siedlcach. Kolejny odbędzie się w Ciechanowie (22 września), a ostatni w Ostrołęce (28 września).

Patronem medialnym pikniku był PetroNews.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU