REKLAMA

Płatne staże w ORLENIE. Rozpoczęła się rekrutacja

REKLAMA

„Kierunek ORLEN” to program płatnych staży, w którym mogą wziąć udział studenci ostatnich lat studiów oraz absolwenci uczelni wyższych kierunków ścisłych, ekonomicznych i humanistycznych. Staż trwa pół roku, dla chętnych przygotowano ponad 40 ofert stażowych w ramach wielu różnych specjalizacji.

To już 6. edycja programu stażowego „Kierunek ORLEN”. Płatne staże są realizowane w Spółkach Grupy ORLEN: PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe oraz w Spółkach Grupy Energa, czyli: Energa OZE, Energa Enspirion. Możliwość odbycia stażu mają studenci i absolwenci z całej Polski.

Jak podkreśla biuro prasowe Koncernu, mimo, iż zespoły, do których poszukiwani są stażyści zlokalizowane są w 10 miastach, to z powodu sytuacji epidemiologicznej część zadań stażowych może być realizowana hybrydowo. Dzięki temu stażyści mogą zdobywać doświadczenie niezależnie od miejsca zamieszkania.

– Staż „Kierunek ORLEN” to znakomita okazja nie tylko do zdobycia praktycznych umiejętności czy osobistego rozwoju przy wsparciu indywidualnego opiekuna, ale także możliwość pogłębiania kompetencji miękkich w ramach organizowanych warsztatów grupowych w społeczności stażystów – zapewnia biuro prasowe PKN ORLEN.Aplikacje do programu stażowego „Kierunek ORLEN” można przesyłać do 3 maja, w odpowiedzi na wybrane ogłoszenia stażowe opublikowane w zakładce „Kariera” na korporacyjnej stronie internetowej PKN ORLEN oraz na stronach internetowych Spółek uczestniczących w bieżącej edycji programu stażowego.

Półroczne staże rozpoczną się w lipcu b.r. Więcej informacji na temat programu stażowego można znaleźć tutaj.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 10

 1. Ubawiony regionalista says:

  Czy nie będzie żadnej wzmianki o wczorajszym reportażu „czarne na białym” o prezesie orlenu i pochodzeniu jego majątku ?
  To chyba sprawa przynajmniej pośrednio dotycząca Płocka?
  Czy cenzura nie przepuści żadnej informacji?

  • Paton says:

   Z tego co widzę, żadne media w Płocku się tym nie zajmują. W sumie to bardzo dobrze o nich świadczy.
   Obajtek powiedział, ze ten dom za 5 milionów może sprzedać posłom platformy z zyskiem za 2 miliony i nie chcieli kupić.
   Zegarki chciał im sprzedać za pare tys. zł i też nie ma chętnych.
   Zbadano że zarobił 7 milionów a wydał 5.
   Treba być kompletnie niepoważnym aby pisac o tych kłamstwach o Obajtku

 2. Stażystka says:

  Jako osoba, która odbyła staż bardzo polecam wzięcie udziału w tym programie! Po stażu dostałam etat i jestem bardzo zadowolona. Bez żadnych znajomości, także komentarze powyżej o znajomościach dla stażystów jest to kłamstwo :)

 3. SEBEK says:

  Wszyscy starzyści będą z TORUNIA

 4. Jan says:

  Stanowiska tylko dla znajomkow. Partyjnych, z wyższej półki.
  Ludu pospolity zapomnij, że się tam dostaniesz.

 5. Anonim says:

  W Orlenie są stanowiska dla dzieci dyrektorów bardzo szybko awansują. Tego żadna obcja nie zmieni nie wieście młodzi.

 6. Covid FAKE PLANDEMIA says:

  Omijajcie korporacje, wyssaja z was wszystko co czlowiecze I na pytanie czy „kupa jest dobra ” odpowiecie TAK jest dobra smakuje wyśmienicie Panie prezesie a może się Pan poczęstuje Panie Preeeezesie, a tu mam jeszcze dla żonki i rodziny. W ogóle to robię grila…..
  To jest hodowla niewolników, wyjazdy integracyjne rozbijają rodzinę. Po trupach do celu czyli donosicielstwo, kapowanie aby się pochwalić przed rodzina jaki to jestem super z kokainą w nosie i bzykaczem lub ladacznica która za wypięcie D dostanie to co chce…. Jeszcze coś napisać?

 7. Zakonna says:

  Dzień dobry, jestem córka proboszcza, który organizuje miesięcznice- i mam już dość tego, że po szkole wyższej w Radomiu gdzie przez rok zrobiłam magistra, zarabiam tylko 10 koła w Orlenie. Moja siostra w PERN, która zrobiła w dwa lata magistra i MBA, zarabia na rękę 15 koła. Tata jest z nas dumny, co niedzielę w kazaniu o nas mówi. Czuwaj!!

 8. Anonim says:

  Cała prawda nie masz znajomosci nie masz pracy. Przyjmuja swoich i ich szybko awansują nie mając odpowiedniego wykształcenia w Orlenie.

  • T33 says:

   Nie ma się co dziwić. Tak jest wszędzie, a szczególnie w spółkach urzędach etc. A co do stażów, wpuszcza studenciaków, każą im odwalać czarna robotę a potem na bruk. Zawsze jest szansa, marzyć każdy może.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU