REKLAMA

Piloci pokażą co potrafią na niebie nad Płockiem

REKLAMA

Już w tę niedzielę niebo nad lotniskiem w Płocku zaroi się od samolotów, wykonujących niezwykłe akrobacje. Nie zabraknie też atrakcji na ziemi. Lotnicy zapraszają płocczan z całymi rodzinami na widowisko.

12 sierpnia na płockim lotnisku odbędzie się „Zlot samolotowy”. Wydarzenie pozwoli płocczanom podziwiać samoloty z całej Polski zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Poza samolotami, na imprezie zaprezentują się sekcje Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej oraz zaprzyjaźnione kluby, stowarzyszenia i sponsorzy.

 

Podczas wydarzenia, na lotnisku zostanie ustawiona strzelnica, gdzie będzie można spróbować swoich sił z bronią pneumatyczną. Na zlocie pojawią się również pojazdy militarne Stowarzyszenia Miłośników Pojazdów Zabytkowych i Militarnych WISŁA.Mocnych wrażeń dostarczą efektowne treningi akrobacyjne na samolotach ZLIN 526F i Carbon Cub. Z kolei Grupa SkyMagic zaprezentuje swoje możliwości podczas skoków spadochronowych. Dla zainteresowanych szkoleniem lotniczym, zostaną zorganizowane loty zapoznawcze nad miastem.

Organizatorzy zachęcają do przybycia na lotnisko całymi rodzinami. Oprócz darmowych atrakcji, zostanie przygotowana specjalna „strefa piknikowa” – znajdzie się tam miejsce, by rozłożyć własne koce, jedzenie i skorzystać z zabaw na świeżym powietrzu.

Płocczanie będą mogli podziwiać zlot 12 sierpnia od godziny 11 do 17 na lotnisku w Płocku.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU