REKLAMA

Piłkarze Wisły wrócili do treningów

REKLAMA

W poniedziałek, 11 stycznia, swoje urlopy zakończyli piłkarze nożni Wisły Płock, którzy po blisko półtoramiesięcznej przerwie wrócili do treningów.

Na szczęście w czasie trwania tej długiej, zimowej przerwy, zakusom ekstraklasowych drużyn nie uległ ani trener Marcin Kaczmarek, ani żaden z kluczowych zawodników i dlatego też w zajęciach rozpoczynających przygotowania „Nafciarzy” do rundy rewanżowej rozgrywek I ligi w sezonie 2015/2016, udział wzięli praktycznie wszyscy „Wiślacy”.

Z kadry, jaką Wisła mogła pochwalić się jesienią, odeszło dotychczas zaledwie dwóch zawodników. Piotr Darmochwał, który wiosnę spędzi na wypożyczeniu w Olimpii Grudziądz oraz Adam Radwański, który rozpoczął treningi z Błękitnymi Raciąż. Dodatkowo, na poniedziałkowych zajęciach zabrakło jeszcze Przemysława Lecha, który obecnie przebywa na testach w drużynie lidera II ligi – Stali Mielec oraz leczącego kontuzję Dominika Kuna.

Na zajęciach, podczas których przeprowadzono badania wydolnościowe, obecnych było 22 zawodników, w tym dwóch, którzy jesienią bronili barw innych zespołów. Pierwszym z nich był wracający do Wisły – choć nie wiadomo na jak długo – z wypożyczenia do Stali Stalowa Wola, młodzieżowiec – Dawid Jabłoński, a drugim sprowadzony z Chrobrego Głogów, czołowy stoper I ligi – Damian Byrtek.Za liderem I ligi pierwszy trening, który odbywał się w grupach. Niedługo przyjdzie również czas na pierwszy mecz sparingowy. Odbędzie się on już w najbliższą sobotę, 16 stycznia, gdy po pięciu dniach przygotowań płocczanie udadzą się do Warszawy. Tam o godzinie 12.30 na stadionie Ursusu Warszawa zmierzą się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, zimującym na trzecim miejscu w łódzko-mazowieckiej III lidze.

Transmisję z pierwszego meczu kontrolnego „Nafciarzy” znajdziecie TUTAJ.

Źródło: własne / Wisła Płock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU