Piłka plażowa. Ale nie na plaży

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Jutro, w Olimpijskiej Strefie Kibica przy Orlen Arenie, odbędzie się turniej w plażowej piłce ręcznej.

Plażowa piłka ręczna to nowa dyscyplina, która przebojem wdarła się na plaże całego świata. Ma swoje odrębne zasady i mistrzostwa. W najbliższy piątek (3 sierpnia) w Olimpijskiej Strefie Kibica przy Orlen Arenie fani sportu będą mogli obejrzeć tę widowiskową konkurencję na żywo.

W I Grand Prix Prezydenta Miasta Płocka w plażowej piłce ręcznej w Olimpijskiej Strefie Kibica przy Orlen Arenie wystąpi zespół, wybrany spośród uczestników treningu poprowadzonego przez szkoleniowców Orlen Wisły Płock, a także drużyny złożone z AZS PWSZ Jutrzenka Płock oraz Orlen Wisła II Płock. Zawody startują o godz. 17. Po turnieju odbędzie się spotkanie kibiców z zawodnikami pierwszej drużyny w Olimpijskiej Strefie Kibica. Będzie to okazja dla łowców autografów i zdjęć z płockimi szczypiornistami.

Program imprezy:
15.30 – 16.30 – otwarty trening dla dzieci i młodzieży poprowadzony przez trenerów Orlen Wisła Płock – wybór składu drużyny.
17-19 – GP Prezydenta Miasta Płocka w plażowej piłce ręcznej – z wybraną wcześniej drużyną zagrają zawodnicy AZS PWSZ Jutrzenka Płock
19.30 – spotkanie kibiców z zawodnikami SPR Orlen Wisła Płock

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji