REKLAMA

Pierwszy mecz w 2018 roku na remis

REKLAMA

Bardzo ciężki etap przygotowań do drugiej rundy Wisły Płock już za zespołem. Podopieczni Jerzego Brzęczka po mozolnej pracy, zagrali mecz towarzyski z Gryfem Wejherowo. Spotkanie obfitowało w wiele bramek i zakończyło się remisem 4:4.

To spotkanie można było oglądać w internecie i my to zrobiliśmy. Płocka Wisła zremisowała z niżej notowaną drużyną, ale jak na pojedynek po trudnych treningach, wyglądało to naprawdę nieźle. Płocczanie zdecydowanie pokazują, że w drugiej rundzie będą chcieli grać widowiskowo, ofensywnie i efektywnie.

Współpraca zespołu na boisku w każdej formacji zapowiada się fascynująco. Każdy zawodnik, który wystąpił w tym spotkaniu pokazał, że będzie walczył o miejsce na boisku. Wielokrotnie trener Jerzy Brzęczek cieszył się z faktu rywalizacji w zespole i podkreślał, że to ma ogromne znaczenie pod kątem rozwoju. Rozwój już w pierwszej rundzie był widoczny, a teraz zapowiada się jeszcze ciekawiej.

Meczu z Gryfem nie będziemy szczegółowo opisywać, zachęcamy do oglądania tego spotkania, by samemu dostrzec pozytywy.Wisła Płock – Gryf Wejherowo 4:4 (2:2)
bramki dla Wisły: Damian Szymański 23, Arkadiusz Reca 40, Jose Kante 64 i 77.

Marek Wojciechowski

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU