REKLAMA

Pielęgniarz z Płocka nominowany w plebiscycie Hipokrates Mazowsza. Pomożecie?

REKLAMA

Hipokrates Mazowsza 2019 to plebiscyt, który organizują wspólnie redakcje „Polski Metropolii Warszawskiej” i serwisu Naszemiasto.pl. Można w nim głosować m.in. na lekarza rodzinnego, pediatrę, stomatologa czy pielęgniarkę lub pielęgniarza roku. I właśnie w tej ostatniej kategorii został nominowany płocczanin, Marcin Jachimiak.

Trwa plebiscyt Hipokrates Mazowsza 2019, w którym nominowane są osoby ze świata medycyny. Laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Warszawie, a czekają na nich zaszczytne tytuły i nagrody.

W kategorii powiatowej Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku został nominowany pochodzący z Płocka Marcin Jachimiak z Centrum Estetyki Medycznej oraz Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie.

– Powiadają: „Ten kto zna się na wszystkim, tak naprawdę nie zna się na niczym”. Wbrew tej maksymie, staram się być człowiekiem renesansu i regularnie poszerzać horyzonty, zdobywając bazowe wykształcenie i doświadczenie, w każdym z interesujących mnie aspektów – pisze o sobie Marcin.

Pan Marcin ma licencję z Ratownictwa Medycznego i Pielęgniarstwa, ukończył też studia magisterskie ze Zdrowia Publicznego o specjalności Zarządzanie w Ochronie Zdrowia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. – Staram się wykorzystywać je nie tylko w pracy na Oddziale Intensywnej Terapii, ale również bawiąc się w Medycynę Estetyczną – przyznaje Marcin Jachimiak.

W wolnych chwilach kandydat na Pielęgniarza Roku interesuje się PR-em, Social Media i Reklamą, pisze też wiersze, rysuje, gra na gitarze, śpiewa i – jak sam mówi – kocha kulturę słowiańską, uczy siebie i innych ludzi dziwnych rzeczy, w tym pierwszej pomocy w Survivalu.– Zakładając fartuch czy inny uniform, zapominam o własnych poglądach i przekonaniach, liczy się tylko człowiek i problem z jakim do mnie trafił, a moim zadaniem, czy też zazwyczaj zadaniem zespołu, jest jak najlepiej go rozwiązać – tłumaczy pan Marcin.

Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek, 24 czerwca o godz. 12. Dotychczas płocczanin uzyskał ponad 450 głosów i znajduje się na 2. miejscu.

To dopiero pierwszy etap głosowania, który potrwa do poniedziałku, 22 lipca do godz. 21. Zwycięzcy z mazowieckich miast i powiatów awansują do wojewódzkiego finału, zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.

Głosowanie w wojewódzkim finale powiatowych kategorii plebiscytu rozpocznie się w środę, 24 lipca o godz. 12 i będzie trwać do środy, 31 lipca do godz. 21.

Na Marcina Jachimiaka możecie głosować pod tym LINKIEM, poprzez SMS lub kliknięcie (tu jednak konieczne jest wykupienie dostępu do prenumeraty elektronicznej).

Marcin Jachimiak, źródło: polskatimes.pl

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 3

  1. rty5y56t says:

    to jest chyba artykuł sponsorowany bo w tym plebiscycie w różnych kategoriach jest wiele osób z Płocka. Np. technik farmaceuta jest na 1 miejscu Pani z Płocka

  2. Pozdro says:

    Weźcie się nie ośmieszajcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU