REKLAMA

Piątkowe premiery w NovymKinie „Przedwiośnie”

REKLAMA

PowiązaneTematy

Jak co tydzień, zapraszamy was na premiery kinowe do „Przedwiośnia”. W najbliższy piątek na ekrany trafią aż cztery nowe produkcje! 

Pierwsza propozycja to „Cloverfield Lane 10”. Po dramatycznym wypadku samochodowym, młoda kobieta odzyskuje przytomność w podziemnym schronie. Od mężczyzny, który się nią opiekuje, dowiaduje się, że nie tylko ocalił jej życie. Śmiercionośny atak chemiczny skaził ziemię, czyniąc ją niemożliwą do zamieszkania. Zdezorientowana i przerażona kobieta decyduje, że musi wydostać się ze schronu, bez względu na to, co zastanie po wyjściu na ziemię.

Drugi tytuł to komedia „Szefowa”. Ikona. Geniusz. Bizneswoman. Celebrytka. Kobieta sukcesu. Miliarderka. Kryminalistka. Po prostu szefowa! Witajcie w świecie wielkich milionów, bogactwa, przepychu, wielkich gwiazd i biznesu. Oto na salony wraca ona! Najbogatsza kobieta Ameryki, która wprawdzie zaliczyła spektakularne bankructwo i odsiedziała swoje w więzieniu, ale właśnie wraca. W wielkim stylu. Na naszych oczach odradza się jak Feniks z popiołów, tyle że skąpana w złocie. Przed Państwem… SZEFOWA!

Widzowie mogą wybrać też rodzimą produkcję. „Letnie przesilenie” w reżyserii Michała Rogalskiego zostało wybrane najlepszym polskim filmem na festiwalu Camerimage.Romek i Guido mają po siedemnaście lat i przed sobą całe życie. Ich marzenia nie różnią się od marzeń innych nastolatków – chcą słuchać muzyki, tańczyć swinga, umawiać się z dziewczynami. Gdyby nie okoliczności, mogliby być najlepszymi kumplami. Niestety, spotykają się w 1943 roku. Guido służy w oddziale niemieckiej żandarmerii, stacjonującym na polskiej prowincji. W wolnych chwilach słucha zakazanych anglojęzycznych rozgłośni radiowych, nadających jazz i ukradkiem podkochuje się w pięknej France. Tymczasem Romek pomaga matce, pracując jako pomocnik maszynisty. Podobnie, jak Guido, interesuje się Franką. Pewnego dnia, chcąc zaimponować dziewczynie, kradnie walizkę z płytami i patefonem. Wydarzenie to sprawi, że drogi Romka i Guido przetną się, zmuszając chłopców do podjęcia decyzji, która na zawsze odmieni ich życie…

Ostatnia propozycja to animacja dla dzieci „Ratchet i Clank”, „ekranizacja” kultowej gry na Playstation. Uwaga! W Polsce wyjątkowo tydzień przed amerykańską premierą.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU