REKLAMA

Płocczanki rozmawiają o modzie

REKLAMA

Jak założyć własny blog lifestylowy? Co na nim pisać, by stał się poczytny? Jakie zdjęcia publikować? W trakcie spotkania „Porozmawiajmy o modzie” uzyskaliśmy odpowiedź na te i wiele innych pytań. Na zaproszenie płockiej blogerki, Sandry Panuś, do Wieży Ciśnień przybyły kobiety zainteresowane modą oraz blogami modowymi.

Wtorkowe spotkanie, 19 kwietnia, upłynęło pod znakiem blogów lifestylowych. Panie z sentymentem wspominały pierwsze wpisy modowe tzw. szafiarek. Dzięki organizatorce, uczestniczki prześledziły najpopularniejsze blogi modowe oraz porozmawiały o poszczególnych blogerkach.

– Interesuje mnie społeczne podejście do mody, czyli dlaczego się jakoś ubieramy – mówiła Sandra Panuś.

Sandra przekonywała kobiety, że nie trzeba wcale dużych nakładów finansowych, by wyglądać dobrze. Płocka blogerka sama promuje zakupy w second-handach i tam często komponuje swoje stylizacje.

Na wczorajsze spotkanie przybyła także znana blogerka z Gdańska, Shiny Syl, która opowiedziała o swojej pracy.– Rzuciłam pracę w korporacji, by zostać blogerką. Nie żałuję – mówiła Sylwia.

Shiny Syl współtworzy artykuły dotyczące mody w prestiżowych magazynach. Współpracuje również z wieloma markami odzieżowymi, promując ich produkty. Na jej blogu znajdziemy nie tylko piękne stylizacje i porady na temat ubioru, ale także mnóstwo porad dotyczących, np. organizacji ślubu, pielęgnacji włosów czy makijażu.

Podczas spotkania panie zadawały mnóstwo pytań, dotyczących mody oraz dzieliły się własnym spostrzeżeniami. Kto wie, może niedługo jakaś płocczanka założy nowy, poczytny blog lifestylowy.

Podczas wydarzenia kobiety pokazały, że mają wielkie serca. Zbierały pieniądze na leczenie Frania. W ciągu niecałych dwóch godzin udało się zgromadzić około 320 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU