REKLAMA

Piąta Szklana Pułapka na Walentynki

REKLAMA

Któż nie pamięta pierwszej części filmu, w której bohaterski policjant McClane likwiduje przestępców w Nakatomi Plaza. W tym roku, 25 lat po premierze pierwszej części, Bruce Willis ponownie urzeka w piątej już części kultowej „Szklanej Pułapki”.

Tym razem detektyw Johna McClane’a stawia czoło korupcji i personalnym rozgrywkom politycznym. Jedzie do Moskwy, żeby namierzyć swojego syna Jacka (Jai Courtney), z którym jest skłócony. Ze zdziwieniem odkrywa, że chłopak jest tajniakiem i chroni rządowego demaskatora, Komarova. McClane’owie muszą odłożyć swoje zatargi na bok i zrobić wszystko co w ich mocy, żeby zapewnić Komarovowi bezpieczeństwo i zapobiec zbrodni, do której ma dojść w najbardziej opustoszałym miejscu na Ziemi czyli Czarnobylu.

Na premierze filmu dziennikarze pytali Bruce’a Willisa, czy nie czas już na odpoczynek i przekazanie roli młodszemu aktorowi, który zagrał jego syna. Bruce powiedział, że z przyjemnością zagra w kolejnych częściach, bo zarówno on, jak i jego bohater trzymają się świetnie.Będziemy mogli przekonać się o tym już w czwartek, 14 lutego o godz. 19.15 i 21.15 w Kinie Helios, a następnego dnia w Novym Kinie Przedwiośnie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU