PetroNews wkracza do Pure!

REKLAMA

Dla miłośników aktywnego spędzania czasu na siłowni mamy dobrą wiadomość – od dzisiaj możecie czytać gazetę PetroNews również podczas odpoczynku po intensywnych ćwiczeniach w Pure.

Na mapie dystrybucji bezpłatnego dwutygodnika PetroNews dodaliśmy dwa nowe miejsca – siłownię Pure zlokalizowaną w Galerii Mazovia oraz w Galerii Atrium Mosty. Już teraz możecie znaleźć tam ostatnie wydanie naszej gazety, a od 27 marca, czyli wraz z 12. numerem dwutygodnika, w pobliżu miejsc wypoczynku pojawią się stojaki, na których znajdziecie informacje, felietony, reportaże i fotoreportaże, a także program tv czy wiadomości sportowe.

PowiązaneTematy

Dzięki temu, w trakcie picia kawy w Pure możecie poczytać naszą gazetę, a potem zabrać ją do domu. Ile razy czekaliście na solarium? Teraz zamiast bezczynnie wpatrywać się w licznik odmierzający pozostały do Waszego wejścia czas, możecie zrelaksować się czytając „Płocczan od kuchni” czy kolejną część opowiadania „Weronika odchodzi”.

Jesteśmy także w Nowym Gulczewie – znajdziecie nas w sklepie spożywczym „Ewa”. A już wkrótce wyruszamy do ościennych gmin…

[button href=”http://miasto-plock.pl/cat/tu-znajdziesz-petronews-pl/” align=”left”]Tu znajdziecie gazetę PetroNews![/button]

Macie jeszcze jakieś propozycje miejsc, w których powinniśmy się pojawić? Czekamy na Wasze podpowiedzi :)