REKLAMA

PetroNews i NoveKino Przedwiośnie zapraszają – Napisz recenzję!

REKLAMA

Lubisz oglądać filmy? Teraz możesz tę pasję spożytkować! Wraz z NoveKino Przedwiośnie rozpoczynamy wielką akcję pisania recenzji filmowych!

Już wkrótce na ekranach NoveKino Przedwiośnie, przed emisją filmu zobaczycie nasz spot, zachęcający do udziału w akcji „Płockie recenzje”. Na czym dokładnie ona polega?

PowiązaneTematy

Kiedy pójdziecie do NovegoKina Przedwiośnie na dowolnie wybrany przez siebie film, oglądajcie go uważnie, a po przyjściu do domu (lub później) opiszcie swoje wrażenia – krótko przedstawcie fabułę, zanalizujcie film pod kątem gry aktorskiej, scenariusza czy reżyserii. Pokażcie, dlaczego warto iść na ten film lub komu spodoba się on bardziej, a komu niekoniecznie, czy oglądany obraz filmowy wywołał w was wzruszenie, radość, a może złość czy strach.

przedwiosnie (1)
Zbigniew Michalski, dyrektor Novego Kina Przedwiośnie

– To dobry pomysł na przykład dla szkół czy osób, które lubią pisać, ale nie miały okazji jeszcze się sprawdzić – mówi Zbigniew Michalski, dyrektor zarządzający NoveKino Przedwiośnie. – Zapraszamy wszystkich do udziału, i, oczywiście, do naszego kina – dodał.

– Od lat sztuka wywoływała w nas emocje, nazywane przez starożytnych Greków katharsis. Pokażmy, że mamy uczucia oraz że potrafimy je opisywać. A może okaże się, że dzięki tej akcji ktoś odkryje w sobie żyłkę krytyka filmowego? – zachęca Agnieszka Stachurska, redaktor naczelna PetroNews.

Wśród nadesłanych recenzji co dwa tygodnie będziemy wybierać najlepszą, przeznaczoną do publikacji na portalu PetroNews.pl oraz w gazecie PetroNews. Natomiast NoveKino Przedwiośnie zafunduje autorowi tej recenzji podwójne zaproszenie na dowolnie wybrany film.

Możecie więc wygrać, iść na film i… znów napisać recenzję. Akcja potrwa do końca 2015 roku, a jeśli się przyjmie, kto wie, być może przedłużymy ją na kolejny rok? Regulamin naszej akcji znajdziecie TUTAJ.

Swoje recenzje możecie przesyłać na nasz KONTAKT. A jak je pisać? Zerknijcie do naszego działu KINO, może coś was zainspiruje?