REKLAMA

PetroNews Biznes – przedstaw się swoim klientom. Za darmo

REKLAMA

W dzisiejszym świecie mnogość firm, ofert i usług może przyprawić o ból głowy. Stworzyliśmy więc specjalny dział dla naszych czytelników, w którym z łatwością odnajdą najlepsze w Płocku i powiecie firmy. To również świetne miejsce dla przedsiębiorców, aby przedstawić się swoim klientom.

Nasz katalog pozwala na bezpłatne promowanie swojej działalności, ale to Wasze opinie o firmach spowodują, że wyżej pojawią się firmy, których usługi oceniliście lepiej od innych.

PowiązaneTematy

Sami jesteśmy przedsiębiorcami, więc wiemy, jak ważne w dzisiejszych czasach jest skuteczne dotarcie do klientów. Jako bonus dodamy więc, że z przyjemnością odwiedzimy wybrane firmy i przeprowadzimy wywiady z liderami lokalnej gospodarki.

Każdy przedsiębiorca może teraz swoją firmę dodać do katalogu bezpłatnie i nigdy nie będzie to generowało żadnych kosztów.

Potężny plus dla firm, to możliwość dodawania (poza opisem i zdjęciami) własnych stron internetowych i profili społecznościowych, co gruntownie podniesie ich pozycję w wyszukiwarkach.

Postawiliśmy sobie za cel stworzyć najlepszą bazę firm – teraz szukając np. biura nieruchomości, trafisz od razu do najlepszego, lub jeśli wolisz… najbliższego. Nasz katalog wykryje twoją lokalizację i zaproponuje najbliższe rozwiązanie.

I jak, wchodzicie w to? ;-)

[sabai-directory-add-listing-button page=”Dodaj Firmę” type=”danger”]