Pavel Zhuravlev wystąpi na gali King of Kings w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Organizatorzy Kings of Kings World GP, gali, która odbędzie się w piątek, 28 listopada w Płocku, podali kolejne gwiazdy tego niezwykłego, sportowego wydarzenia. Będący niekwestionowaną światową gwiazdą Kickboxingu, Pavel „Caiman” Zhuravlev z Ukrainy zmierzy się z jednym z najzdolniejszych zawodników MMA młodego pokolenia w Polsce, Michałem „Longerem” Andryszakiem.

Starcie Polaka z utytułowanym rywalem będzie walką wieczoru, poprzedzającą finał Turnieju Wagi  Lekkiej. Obaj zawodnicy to wojownicy światowej klasy. 31-letni „Caiman” to prawdziwa legenda ukraińskiego Kickboxingu. Zhuravlev to triumfator turniejów King Of Kings w 2010 roku, SuperKombat w 2011,2012 roku i Legend (2014) i ma za sobą 64 wygrane walki.

Zhuravlev przegrał tylko 10 razy i raz zremisował. Ma także w karierze 11 wygranych walk bokserskich. Dwukrotnie był finalistą bokserskiego turnieju Biggers Better. W kwietniu tego roku pokonał mistrza Polski kicboxingu w wadze ciężkiej Michała Turyńskiego, a w ostatniej walce równie utytułowanego Vladymira Toksyatynova.

Sukces Ukraińca nie jest jednak przesądzony. Jego rywal to jeden z najzdolniejszych pięściarzy w kraju i jeden z najbardziej utytułowanych zawodników MMA w Polsce. Michał Andryszak był zdobywcą Pucharu Polski Muay Thai i czterokrotnie triumfatorem ALMMA. Walczył na galach PLMMA i KSW. Właśnie w tej ostatniej pokonał słynnego mistrza Muay Thai i K-1 Pawła Słowińskiego, pochodzącego z Australii. Dla Andryszaka będzie to jedno z największych wyzwań w karierze.

Gala Kings of Kings odbędzie się w piątek, 28 listopada w hali Orlen Arena. Zobaczymy podczas niej czołówkę zawodników sztuki walki. Oprócz ujawnionych już zawodników, jak Mateusz Kopiec, Piotr Woźnicki, Robert Rajewski czy Marta Chojnoska, Polskę reprezentować będzie w wadze ciężkiej wielokrotny medalista MP i uczestnik wielu międzynarodowych walk – Marcin Szreder z Palestry Warszawa. Zmierzy się on z Niemcem Eike Schwartzem z Hanse Gym Hamburg.

Warto już teraz zaopatrzyć się w bilet i oglądać to wydarzenie na żywo. Bilety można kupić już teraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl.

PetroNews jest patronem medialnym tego wydarzenia. Śledźcie uważnie nasze informacje – dla czytelników będziemy mieć niespodziankę, związaną z Galą King of Kings.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji