Paliwo Orlenu tańsze od dzisiaj

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
PKN ORLEN od dziś obniżył ceny podstawowych paliw ON i EU95 na stacjach własnych nawet o 10 gr na litrze. Z kolei paliwa premium VERVA będzie można od najbliższego poniedziałku kupić nawet o 15 gr /l taniej z wykorzystaniem kuponów rabatowych z najnowszego wydania magazynu Szerokiej Drogi.

Wprowadzając obniżki Koncern zamierza utrzymać wyjątkowo dobre efekty prowadzonych w wakacje akcji promocyjnych, które spowodowały istotny wzrost popytu na paliwa na stacjach ORLEN i BLISKA.

– Trudne warunki makroekonomiczne powodują okresową niestabilność cen paliw. Dlatego chcemy dać impuls do utrzymania popytu na wyrównanym poziomie i zapewnić naszej sieci stacji odpowiednią skalę sprzedaży. Podobna taktyka sprawdziła się w ubiegłym roku w okresie podwyższonego ruchu turystycznego, przynosząc naszej Firmie wzrost udziałów w rynku oraz liczne grono nowych, lojalnych klientów – mówi Marek Podstawa, Członek Zarządu ds. Sprzedaży w PKN ORLEN.

Od dziś ceny paliw standardowych produkowanych przez PKN ORLEN są niższe nawet o 10 gr/l. Z kolei klienci segmentu premium będą mogli nabyć benzynę i olej napędowy VERVA nawet o 15 gr/l taniej przy zakupie minimum 30 l paliwa, dokonania płatności gotówką i przedstawienia kuponu rabatowego. Znaleźć go będzie można już od poniedziałku, 3 września, w najnowszym wydaniu magazynu „Szerokiej Drogi”, kolportowanego na stacjach ORLEN.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji