REKLAMA

Otwarcie Wakacyjnej Kliniki Odchudzania

REKLAMA
15 lipca w Galerii Mazovia rozpocznie się akcja, która pomoże płocczanom, zmagającym się z problemem otyłości, rozwiązać go na stałe. Dla 25 z nich płockie firmy ufundowały udział w programie Wakacyjnej Kliniki Odchudzania. Na uroczystej inauguracji pojawi się m.in. Magda Femme, która zaprezentuje utwory z najnowszej płyty.

Odchudzanie stało się potrzebą naszych czasów. Już ponad połowa Polaków cierpi na nadwagę lub otyłość – problem ten dotyczy 61,6 % mężczyzn i 50,3 % kobiet. Jak wiadomo, nadwaga i otyłość przyczyniają się do chorób serca, układu krążenia, cukrzycy, układu pokarmowego, stawów i kręgosłupa, a także wielu zaburzeń hormonalnych.

Otwarcie Wakacyjnej Kliniki Odchudzania
Z inicjatywy City Spa w Płocku ruszy Wakacyjna Klinika Odchudzania, której uroczyste otwarcie odbędzie się 15 lipca br. w Galerii Mazovia. Będzie można wówczas skorzystać m.in. z:

PowiązaneTematy

 • bezpłatnych konsultacji dietetyka, psychologa, stylisty, instruktorów fitness,
 • porad w zakresie suplementacji,
 • masaży wyszczuplających, pokazów kosmetycznych,
 • zapisów do Wakacyjnej Kliniki Odchudzania.

Gościem specjalnym eventu będzie Magda Femme, była wokalistka zespołu Ich Troje, która zaśpiewa dla płockiej publiczności piosenki z najnowszej płyty „Retro Love”, a wieczorem, o godz. 20 poprowadzi karaoke w Fantasy Park.

Dwumiesięczny program
Celem działania Wakacyjnej Kliniki Odchudzania jest stworzenie 50-osobowej grupy płocczan (połowa z nich, dzięki płockim firmom będzie uczestniczyła w programie za darmo, pozostali mogą samodzielnie wykupić pakiet), którzy chcieliby uczestniczyć w dwumiesięcznym programie Pozytywnej Przemiany, organizowanym przez CITY SPA. Polega on na:

 • intensywnej terapii z psychologiem żywieniowym, której celem jest silna motywacja do zmiany swojego życia, podjęcie decyzji o odchudzaniu i wzbudzenie chęci do działania,
 • warsztatach z dietetykiem, który nauczy uczestników podstaw zdrowego odżywiania, samodzielnego komponowania własnych, zdrowych jadłospisów, robienia zakupów, przygotowywania posiłków i zdrowo odżywiać swoją rodzinę,
 • aktywności fizycznej – to najtrudniejszy etap, ale będzie wspomagany wzajemną motywacją. W pakiecie będzie do wyboru: trening personalny w siłowni, nordic walking, aqua aerobik, pilates, joga. Dobór będzie uzależniony od indywidualnych potrzeb.
 • zabiegach w CITY SPA – indywidualna konsultacja w zakresie wspomagania procesu odchudzania:
 1. Seanse w saunie infrared (podczerwień, która wnika do 4 cm w głąb ciała, doskonale eliminując toksyny z organizmu,
 2. Zabiegi elektrostymulacji – gimnastyki pasywnej mięśni – efekty silnego spalania tkanki tłuszczowej w danym obrębie, np. brzuch, uda, pośladki.

Każdy z uczestników zostanie za darmo przebadany, co będzie jednocześnie kwalifikowało do uczestnictwa w kursie.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w Wakacyjnej Klinice Odchudzania? Przede wszystkim wypełnić kupon, który jest częścią ulotek, rozdawanych w Galerii Mazovia oraz na ul. Tumskiej. Zgłoszenie dostępne jest także na profilu facebookowym http://facebook.com/PlockaKlinikaOdchudzania. Wypełniony kupon można:

 • wrzucić do urny, która znajduje się w Punkcie Informacyjnym Galerii Mazovia,
 • wysłać na adres City Spa, ul. Tumska 11, 09-400 Płock
 • przynieść do City Spa osobiście.

Zgłoszenia będzie można również przekazywać w trakcie eventu. O zakwalifikowaniu do Kliniki organizatorzy poinformują bezpośrednio uczestników.

Celem akcji jest zmobilizowanie mediów, placówek służby zdrowia i społeczeństwo do zatrzymania groźnej epidemii otyłości oraz pomoc osobom, które wezmą udział w programie, w zadbaniu o własne zdrowie i zmiany trybu życia i nawyków żywieniowych. Patronat Honorowy nad akcją objął Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. Płocczanie będą mogli odchudzić się dzięki życzliwości płockich firm i instytucji, które ufundowały vouchery, m.in.: Urzędowi Miasta Płocka, Szpitalowi Świętej Trójcy, Agencji Rewitalizacji Starówki, CNH Polska Sp. z o.o., Europejskiemu Centrum Kształcenia PASCAL, Perfect Body Center. Patronat medialny nad imprezą objął PlockCafe, Plocek oraz Teraz Płock.

Regulamin uczestnictwa w Wakacyjnej Klinice Odchudzania.

Wakacyjna Klinika Odchudzania
Galeria Mazovia
15 lipca 2012 godz. 13-17
Zapraszamy!