REKLAMA

Oszuści atakują rolników

REKLAMA
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego ostrzega przed osobami, które dzwonią do rolników z Mazowsza, podając się za pracowników urzędu i proponują odpłatną pomoc przy pozyskiwaniu dotacji unijnych.

Urząd marszałkowski nigdy nie pobiera opłat za udzielanie informacji o możliwości uzyskania pomocy oraz nie przygotowuje wniosków o wsparcie finansowe. Nie korzysta również z usług zewnętrznych podmiotów, działających w branży doradczej i konsultingowej.

Każdy więc podobny sygnał o możliwości płatnego uzyskania ze środków samorządu województwa wsparcia na modernizację gospodarstw rolnych, może świadczyć o stosowaniu nieuczciwej praktyki i chęci wyłudzenia pieniędzy od osób potencjalnie zainteresowanych.Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zawiadomili już o całej sprawie Mazowiecką Komendę Wojewódzką oraz Komendy w Siedlcach i w Grójcu. O kolejnych takich zgłoszeniach komendy będą informowane na bieżąco. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.mazovia.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU