Oszuści atakują rolników

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego ostrzega przed osobami, które dzwonią do rolników z Mazowsza, podając się za pracowników urzędu i proponują odpłatną pomoc przy pozyskiwaniu dotacji unijnych.

Urząd marszałkowski nigdy nie pobiera opłat za udzielanie informacji o możliwości uzyskania pomocy oraz nie przygotowuje wniosków o wsparcie finansowe. Nie korzysta również z usług zewnętrznych podmiotów, działających w branży doradczej i konsultingowej.

Każdy więc podobny sygnał o możliwości płatnego uzyskania ze środków samorządu województwa wsparcia na modernizację gospodarstw rolnych, może świadczyć o stosowaniu nieuczciwej praktyki i chęci wyłudzenia pieniędzy od osób potencjalnie zainteresowanych.

Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zawiadomili już o całej sprawie Mazowiecką Komendę Wojewódzką oraz Komendy w Siedlcach i w Grójcu. O kolejnych takich zgłoszeniach komendy będą informowane na bieżąco. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.mazovia.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji