Ostatni koncert na plaży już jutro

REKLAMA

W sobotę odbędzie się kolejna edycja Summer Fall na płockiej plaży. Będzie to dla Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki oficjalne pożegnanie lata, choć… kilka dużych imprez w Płocku jeszcze się odbędzie.

5 września POKiS oficjalnie pożegna sezon letni. Na plaży posłuchamy i zobaczymy zespół Wilki czy włoską grupę grająca gothic metal – Lacuna Coil. Wystąpi też m.in. Closterkeller z koncertem z okazji 20-lecia wydania albumu „Scarlet”.

PowiązaneTematy

W trakcie Summer Fall będzie można kupić także m.in. gadżety zespołu Wilki – koszulki czy płytę z ich największymi przebojami. Do wygrania będzie płyta z autografem Roberta Gawlińskiego, a artysta obiecał, że kilka pofrunie w trakcie koncertu prosto w ich ręce.

Oprócz wymienionych zespołów, usłyszymy koncert Lipali, Reszty Pokolenia, Alastora czy Luxtorpedy. Oficjalnie festiwal rozpocznie się o godz. 16, ale już o godz. 15 wystąpi płocki zespół – Reszta Pokolenia.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, chętni mogą nocować na polu namiotowym. W sobotę zobaczymy też festiwalowe koszulki. Więcej szczegółów POKIS.pl lub summerfall.pl.

PetroNews jest patonem medialnym Summer Fall 2015.