REKLAMA

Orlen Wisła wraca do gry

REKLAMA

Już dziś Orlen Wisła Płock powraca na parkiety Superligi. Większość zawodników wróciło do zespołu, choć jeszcze kilku zabraknie – możemy ich oglądać na Mistrzostwach Europy. Pierwszym rywalem Nafciarzy w 2018 roku będzie Chrobry Głogów.

Zanim zaczniemy zachęcać do odwiedzenia Orlen Areny, musimy zauważyć jeden fakt, który z pewnością nie pomaga pisać o meczach ręcznej Wisły… Wiele informacji, odnoszących się do meczu możemy znaleźć w klubowej telewizji – brawo, ponieważ zawsze trzymają wysoki poziom. Ale poza tym… trzy artykuły na stronie internetowej i kilka postów na klubowym FB. Tylko tyle? Czy aż tyle?

Ostatni wpis na accredito.com miał miejsce 5 stycznia, a wcześniej 21 grudnia i żaden z nich nie dotyczył meczu z Chrobrym Głogów… Przeglądam media lokalne i ogólnopolskie, a tam mniej, niż śladowo informuje się o meczu Orlen Wisły. Kiedy należy chwalić, to chwalimy, ale tym razem chyba coś poszło nie tak…

Wracając jednak do meczu, to przyjeżdża od zawsze solidny Chrobry Głogów, który potrafi sprawić niespodziankę. Jednak w Płocku będzie miał raczej trudne zadanie – mimo, iż Wisła jest delikatnie osłabiona, to nadal jest zdecydowanym faworytem. Rywale są doświadczeni na parkietach Superligi i wiele już lat w szczypiorniaku mają za sobą. Jednak Wisła ma lub mieć powinna o wiele większe ambicje. Dlatego faworyt, jak to zwykle bywa – to Orlen Wisła Płock.Orlen Wisła Płock – Chrobry Głogów, sobota 20.01.2018 o godzinie 18.

Marek Wojciechowski

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU