REKLAMA

Orlen Wisła Płock już w pełnym składzie

REKLAMA

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej już się zakończyły, a piłkarze wrócili do swoich klubów. Niebawem startują rozgrywki PGNiG Superligi. Pierwszy mecz Orlen Wisły Płock już w najbliższą niedzielę.

Niedzielne spotkanie odbędzie się w Szczecinie z ekipą, która jako jedyna w sezonie 2012/13 nie przegrała z piłkarzami Wisły (remis w Pucharze Polski 26:26). Późniejsze spotkania tych ekip to sukcesy Wiślaków.

Zawodnicy Orlen Wisły Płock trenują od poniedziałku. Teraz do ekipy dołączyli nieobecni na czas Mistrzostw Świata reprezentanci Polski: Marcin Wichary, Adam Wiśniewski, Michał Kubisztal i Kamil Syprzak, a także Petar Nendić i Ivan Nikecevic.Niestety, w przygotowaniach nie biorą udziału wszyscy zawodnicy. Michał Kubisztal zgłosił problem z mięśniem Achillesa, z ćwiczeń wyłączony jest także Michał Zołoteńko – doznał kontuzji podczas wygranego sparingu z KPR Legionowo. Jego absencja powinna potrwać do czterech tygodni. Do pełnych obciążeń treningowych przygotowywali się za to Ferenc Ilyes, Paweł Paczkowski i Piotr Chrapkowski.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU