Orlen Arena otwiera siłownię

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Od wczoraj siłownia w Orlen Arenie jest również dostępna dla płocczan. Zapisać mogą się firmy, kluby sportowe, stowarzyszenia oraz osoby indywidualne.

Siłownia ARENA na co dzień służy wicemistrzom Polski w piłce ręcznej, zawodnikom Orlen Wisły Płock. Znajduje się na niej strefa wolnych ciężarów oraz profesjonalna strefa cardio, która daje możliwość kompleksowego treningu kondycyjnego. Ilość urządzeń pozwala na doskonalenie wszystkich grup mięśniowych.

Wyposażenie siłowni dostosowane jest do treningów klubów sportowych oraz drużyn i sportowców, biorących udział w eventach, organizowanych w Orlen Arenie. Można również skorzystać z porad instruktorów, którzy dobiorą ćwiczenia i udzielą wskazówek dietetycznych. Możliwe są także treningi personalne.

Płocczanie mogą korzystać ze sprzętu siłowni ARENA przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 12-22. Bilet jednorazowy jest w cenie 12 zł, karnet miesięczny to koszt rzędu 130 zł, ale możliwy jest również karnet miesięczny grupowy dla firm, klubów sportowych, stowarzyszeń, fundacje itp., w cenie 70 zł. Ten karnet można kupić gdy zbierzemy grupę co najmniej 10 osób. Na siłownię dostaniemy się przez wejście K5 w budynku Orlen Areny.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji