REKLAMA

Opłatek sportowców w Orlen Arenie. Nagrodzono najlepszych [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Orlen Arena gościła wyjątkowych płocczan, którzy przybyli na coroczną wigilię sportowców. Prezydent Andrzej Nowakowski, wraz ze swoim zastępcą, nagrodzili ponad 150 zawodników i 24 szkoleniowców, którzy wykazali się ponadprzeciętnymi wynikami sportowymi. Podzielono się także opłatkiem.

PowiązaneTematy

– To był niezwykły rok dla płockiego sportu – powiedział podczas poniedziałkowej gali włodarz miasta. – Na liście dokonań znajduje się wiele imponujących wyczynów. To sukcesy pływaków, piłkarzy nożnych i ręcznych z historyczną wygraną na czele. Nie co dzień zdarza się przecież pokonać legendarną Barcelonę. Dziękuję wszystkim wam za całoroczny trud – zarówno zawodnikom, jak i trenerom – dodał Nowakowski. Za wspaniałą postawę sportowcom z Płocka dziękowała też posłanka na sejm RP, Elżbieta Gapińska, która życzyła dodatkowo wszystkim zebranym wesołych świąt.

Gospodarze opłatkowego spotkania w Orlen Arenie nagrodzili wszystkich sportowców obecnych w hali. Największe grono nagrodzonych stanowili wioślarze, do hali wicemistrza Polski przybyło też wielu zawodników sportów walki. W kopertach znajdowały się czeki na kwoty od 350 złotych do 2 tysięcy złotych. Łączna pula nagród to około 180 tysięcy złotych.Tuż po ceremonii wręczania nagród ks. Krzysztof Jaroszewski poświęcił wszystkich zebranych, którzy podzielili się opłatkiem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU