REKLAMA

Ogólnopolski Turniej Siatkówki na początku lutego

REKLAMA

16 zespołów z całego województwa weźmie udział w Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki Amatorów o Puchar Prezydenta Miasta Płocka. Zapisy trwają.

Zawody, które odbędą się w płockiej Orlen Arenie 9 i 10 lutego, są kontynuacją bardzo udanego turnieju z początku grudnia 2012 roku. Wówczas zagrało 9 zespołów, m.in. z Płocka, Zawidza, Płońska czy Wyszogrodu. Impreza stała na bardzo wysokim, sportowym poziomie. Teraz ma być podobnie.

Impreza startuje w sobotę od godziny 10. Zespoły zostaną podzielone na cztery grupy systemem każdy z każdym – do dwóch wygranych setów. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do rozgrywek niedzielnych, które także rozpoczną się o 10. Najlepsze drużyny wezmą udział w finale – ten odbędzie się trzy godziny później.Organizatorzy, czyli Urząd Miasta Płocka oraz Centrum Widowiskowo-Sportowe Orlen Arena, obiecują atrakcje dla kibiców i siatkarzy.

Drużyny, zainteresowane udziałem w zawodach, mogą dowiedzieć się więcej szczegółów u prowadzącego zapisy Piotra Gwoździa z Centrum Widowiskowo-Sportowego Orlen Arena pod numerem telefonu 24 367 26 84. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 4 lutego br., liczba miejsc jest ograniczona, zatem kto wystąpi w turnieju zależeć będzie od kolejności zgłoszeń.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU