REKLAMA

Oficjalnie rozpoczęto kampanię lidera PSL w regionie płockim. Kandydat przyjedzie w kwietniu

REKLAMA

W środę lokalne struktury Koalicji Polskiej zainaugurowały kampanię prezydencką Władysława Kosiniaka-Kamysza w regionie płockim. Kandydat PSL do Płocka ma przyjechać pod koniec kwietnia.

19 lutego Koalicja Polska zainaugurowała kampanię wyborczą swojego kandydata w regionie płockim. Polskie Stronnictwo Ludowe, Kukiz’15 oraz Unię Europejskich Demokratów w wyborach na Prezydenta Polski reprezentował będzie Władysław Kosiniak-Kamysz.

– Jestem głęboko przekonany, że nasz kandydat, Władysław Kosiniak Kamysz, jest najlepszym kandydatem. Jest kandydatem, który przede wszystkim gwarantuje niezależność i niezawisłość funkcji prezydenckiej. Gwarantuje to, że będzie strażnikiem konstytucji, ale też będzie prezydentem twórczym. To znaczy, że będzie wykorzystywał swoje możliwości inspirowania rozwiązań prawnych, rozwiązań ustawowych, bo Prezydent Rzeczypospolitej posiada taką możliwość, inicjatywy ustawodawczej – mówił marszałek Adam Struzik, wiceprezes PSL.

Sztab kandydata Koalicji Polskiej planuje po debacie wewnętrznej przedstawić konkretne rozwiązania w najważniejszych dziedzinach życia Polaków. Propozycje będą dotyczyć wymiaru sprawiedliwości, służby zdrowia, edukacji i przedsiębiorczości.W kampanii wyborczej Władysława Kosiniaka-Kamysza znaczną rolę będzie miał wolontariat wyborczy. W skali kraju do inicjatywy włączyło się ponad 1000 osób, na obszarze Mazowsza 200 osób, w samym Płocku jest już kilkudziesięciu wolontariuszy.

Koordynatorami wolontariatu w Płocku są radny Tomasz Kominek oraz Karol Krajewski. W sprawie wolontariatu kontaktować się można poprzez stronę internetową Władysława Kosiniaka Kamysza lub poprzez media społecznościowe. Tomasz Kominek podkreślił, że podczas pierwszych trzech dni zbiórki podpisów na listy wpisało się ponad 2800 osób.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. ja says:

    Gumofilce wypad! Gorsze siedlisko nepotyzmu niż piss , choć to trudne do uwierzenia.

  2. Anonim says:

    Ile zarabia Pani prezes nierentownego Miejskiego Szpitala św Trójcy? Ona jest chyba z nadania PSL?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU