REKLAMA

Odwołano wernisaż wystawy w Płockiej Galerii Sztuki. „W trosce o zdrowie uczestników”

REKLAMA

Płocka Galeria Sztuki ze względu na zagrożenie epidemiczne odwołała wernisaż wystawy „Przestrzeń czasu. Widzieć”. Wystawę nadal będzie można oglądać w godzinach otwarcia PGS.

18 lutego Płocka Galeria Sztuki planowała zorganizować z udziałem publiczności wernisaż wystawy jubileuszowej „Przestrzeń czasu. Widzieć”. Zdecydowano jednak, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników w związku z sytuacją epidemiczną, wydarzenie zostanie odwołane.

W kolejnych dniach, od 19 do 21 lutego, ekspozycja będzie udostępniona publiczności bezpłatnie. 19 lutego o godz. 14 zaplanowane jest pierwsze spotkanie z kuratorką wystawy Alicją Wasilewską, która przybliży kontekst wystawy i odpowie na pytania (ze względu na obowiązujący reżim sanitarny i limit uczestników, obowiązują wcześniejsze zgłoszenia pod nr tel. 24 366 43 20).

Wystawa „Przestrzeń czasu. Widzieć” będzie prezentowana do 31 marca od wtorku do niedzieli, w godzinach 10-18.– Za wszystkie zmiany przepraszamy, wynikają one z troski i obowiązku zachowania najwyższych standardów ochrony zdrowia naszych gości, artystów, kuratorów i osób zaangażowanych w organizację wystawy i wernisażu. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie podczas uroczystego zakończenia wystawy. Finisaż zaplanowaliśmy na 31 marca o godzinie 18.00 – informuje Płocka Galeria Sztuki.

Ze względu na reżim sanitarny i bezpieczeństwo, zwiedzający są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa, zachowania dystansu od innych osób i dezynfekcji rąk. Nowy regulamin zwiedzania, dostępny jest na stronie internetowej PGS.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. DONOS says:

    Jak wynika z zestawienia ministerstwa zdrowia, szpitale tymczasowe w Polsce, które zostały utworzone z myślą o przyjęciu ok. 6 tysięcy pacjentów, hospitalizowały przez kilka miesięcy jedynie niewielką liczbę osób chorych na COVID-19. Tym samym, według stanu na koniec stycznia, koszty leczenia jednego pacjenta w takiej placówce wynoszą ponad 250 tys. złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU