REKLAMA

Odwierty na Nowym Rynku. Parking będzie zamknięty

REKLAMA

Jak informuje Urząd Miasta Płocka, od niedzielnego popołudnia nie będzie możliwy wjazd na darmowy parking przy Teatrze Dramatycznym. Powodem jest wykonywanie odwiertów geotechnicznych, związanych z projektem przebudowy Nowego Rynku i budowy filharmonii.

Od niedzieli, 6 września, od godz. 16 nie będzie możliwy wjazd na parking przed Teatrem Dramatycznym. Utrudnienia w tym miejscu będą trwały również przez cały poniedziałek, 7 września.

– Będą trwały badania geotechniczne – wyjaśnia Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej płockiego urzędu miasta. – Związane są one z pracami nad wykonaniem projektu renowacji Nowego Rynku oraz budowy sali koncertowej. Odwierty geotechniczne będą wykonywane na całym placu – na ul. Królewieckiej, ul. Nowy Rynek oraz na parkingu przed Teatrem Dramatycznym – dodaje.

Zamknięty będzie nie tylko darmowy parking przy teatrze, na ulicach otaczających w poniedziałek wystąpią także utrudnienia w ruchu.Jest umowa na projekt płockiej filharmonii. Kiedy powstanie budynek?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Ktos says:

    A parkowanie w tym dniu będzie darmowe?

  2. korko ciąg says:

    Znowu korki.Budujcie jak najszybciej to lotnisko za 100 mln.to może helikopter sobie kupię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU