REKLAMA

„Odkryj z nami Płock” powraca!

REKLAMA

Po rocznej przerwie, ponownie w okresie wakacyjnym do naszego miasta powraca akcja „Odkryj z nami Płock”. To kolejna już edycja tego projektu, który przyciąga nie tylko mieszkańców, ale i turystów.

Za nieco ponad tydzień, dokładnie 3 lipca, płocczanie będą mieli okazje, aby uczestniczyć w inauguracji programu, a co za tym idzie – pierwszym spacerze.

Przypomnijmy, że w ramach projektu w okresie wakacyjnym odbywają się spacery turystyczne z przewodnikami. Ich celem jest dotarcie do największych atrakcji miasta, takich jak Bazylika Katedralna, Muzeum Mazowieckie, Ratusz czy też Małachowianka. Uczestnicy mogą zwiedzać, robić zdjęcia, zadawać pytania i korzystać z możliwości poznania tak wyjątkowych miejsc.Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców Płocka, ale też wśród turystów odwiedzających nasze miasto. Uczestniczą w niej całe rodziny, począwszy od dzieci, aż po osoby starsze. Każdy w tych spacerach znajduje coś interesującego dla siebie. W ramach akcji każdego roku wydawany jest również Płocki Paszport Turystyczny, który stanowi mini przewodnik po naszym mieście, każdy otrzymuje też pamiątkę z pobytu w najważniejszych atrakcjach turystycznych Płocka.

Dotychczas w cotygodniowych spotkaniach wzięło udział ponad 10 tysięcy osób. Czy w tym roku będzie podobnie? Czy może wspólnymi siłami uda nam się pobić dotychczasowy wynik? „Odkryj z nami Płock” zaprasza już 3 lipca!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU