REKLAMA

Od piątku rozpoczyna się głosowanie do Budżetu Obywatelskiego

REKLAMA

Jak poinformował Urząd Miasta Płocka, od piątku rozpoczyna się głosowanie nad propozycjami do tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. W środę rozpoczęła się także realizacja drugiego z projektów zeszłorocznej edycji BOP – budowy ścieżki dydaktycznej przy Gimnazjum nr 5.

PowiązaneTematy

Sala do zajęć sensorycznych w Szkole Podstawowej nr 18 była pierwszym zrealizowanym projektem poprzedniej edycji Budżetu Obywatelskiego Płocka. W środę, 23 października, zaczęła się budowa ścieżki dydaktycznej przy G5. Plany zakładają, że projekt zostanie zakończony do grudnia tego roku, choć nie da się wykluczyć, że roboty przerwie zima.

Od piątku płocczanie zagłosują nad wyborem projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Płocka 2014. Głosować można będzie w:

– Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Płocka,
– w wyznaczonych punktach wyborczych,
– w formie elektronicznej na stronie internetowej www.plock.eu i www.mojemiasto.plock.eu,
– za pomocą wiadomości tekstowej SMS.Formularze z propozycjami projektów będą dostępne w czasie trwania głosowania w punktach głosowań oraz od piątku 25 października od godz. 8.30 na stronie www.mojemiasto.eu. Warto pamiętać, że głos oddany wcześniej będzie nieważny.  Głosowanie odbywa się poprzez postawienie znaku „X” przy maksymalnie trzech wybranych projektach. Poprawnie oddany głos musi zawierać imię i nazwisko głosującego oraz jego numer PESEL.

Szczegółowe zasady głosowania, adresy punktów, w których można będzie oddać głos znajdują się na stronie www.mojemiasto.eu.

Portal PetroNews.pl jest patronem medialnym Budżetu Obywatelskiego 2014.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU