REKLAMA

Od piątku fotoradar na Sienkiewicza

REKLAMA

Już od najbliższego piątku przy ulicy Sienkiewicza zacznie funkcjonować fotoradar Straży Miejskiej, którym mundurowi będą mierzyli prędkość codziennie, aż do końca obecnego miesiąca.

PowiązaneTematy

Decyzja o utworzeniu dodatkowego miejsca kontrolowania prędkości przez straż miejską jest efektem ostatnich zdarzeń drogowych, do których dochodziło w rejonie ulicy Sienkiewicza i na skrzyżowaniach z ulicami Gradowskiego oraz Misjonarską i Padlewskiego. Jest to także odpowiedź służb na postulaty mieszkańców osiedla Kolegialna.

Celem wspólnych działań policji i straży miejskiej na ul. Sienkiewicza jest poprawa bezpieczeństwa, głównie niechronionych uczestników ruchu drogowego, w rejonie przejść dla pieszych oraz wyegzekwowanie od kierowców poruszania się z dozwoloną prędkością.Miejsce pomiaru prędkości na ul. Sienkiewicza będzie oznakowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz. U. Nr 220,poz. 2181, z późn. zm.).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU