Od jutra objazdy autobusów

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Komunikacja Miejska informuje, że z powodu zamknięcia dla ruchu skrzyżowania ulic Chopina i Otolińskiej, od jutra, 4 września, autobusy linii 20, 23, 26, 32, 101 i 102 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Autobusy linii 20 wrócą na ul. Otolińską i Boryszewską, linie 23 i 32 zostaną skrócone do dworca kolejowego. Autobusy linii 20 w stronę Boryszewskiej, 26 w stronę Podolszyc, 101 w stronę Borowiczek i 102 w stronę Ciechomic od dworca kolejowego do al. Piłsudskiego przejadą ulicami Mickiewicza, 11 Listopada i al. Jachowicza. Z uwagi na znaczne wydłużenie czasu przejazdu autobusy na trasach objazdowych, zatrzymywać się będą tylko na wyznaczonych przystankach. W związku z objazdami na ww. liniach może dochodzić do opóźnień odjazdów.

Autobusy linii 20:

  • w stronę Boryszewskiej pojadą stałą trasą z Kostrogaju do przystanku Dworcowa Chopina (przy dworcu kolejowym), dalej zatrzymają się na przystankach Piłsudskiego Otolińska i Lachmana, na którym powrócą na stałą trasę w stronę Boryszewskiej (trasa: Przemysłowa Kostrogaj – … – Dworcowa Chopina – Piłsudskiego Otolińska – Lachmana – Banacha – … – Boryszewska pętla);
  • w stronę Kostrogaju pojadą stałą trasą z Boryszewskiej do przystanku Lachmana, dalej zatrzymają się na przystankach Piłsudskiego Otolińska i Chopina Dworzec PKP (przy stanowiskach dworca autobusowego), na którym powrócą na stałą trasę w stronę Kostrogaju (trasa: Boryszewska pętla – … – Lachmana – Piłsudskiego Otolińska – Chopina Dworzec PKP – Dworcowa Jachowicza – … – Przemysłowa Kostrogaj).

Autobusy linii 23 i 32:

  • w stronę Lachmana pojadą stałą trasą tylko do przystanku Mickiewicza Dw. PKP, na którym zakończą trasę;
  • w stronę Brwilna lub Orlenu rozpoczną trasę dopiero na przystanku Chopina Dworzec PKP (przy stanowiskach dworca autobusowego).

Pasażerów linii 32 korzystających z przystanku Lachmana prosimy o przejście na przystanek Piłsudskiego Spółdzielcza (na wiadukcie), skąd w stronę Orlenu odjeżdżają autobusy linii 35.

Autobusy linii 26:

  • w stronę Podolszyc pojadą stałą trasą z Winiar do przystanku Dworcowa Chopina (przy dworcu kolejowym), dalej zatrzymają się na przystankach Piłsudskiego Otolińska, Piłsudskiego Spółdzielcza (na wiadukcie) i Piłsudskiego “Cotex”, na którym powrócą na stałą trasę w stronę Podolszyc (trasa: Medyczna pętla – … – Dworcowa Chopina – Piłsudskiego Otolińska – Piłsudskiego Spółdzielcza – Piłsudskiego “Cotex” – … – Jana Pawła II-Mazura);
  • w stronę Winiar pojadą stałą trasą z Podolszyc do przystanku Piłsudskiego “Międzytorze”, dalej zatrzymają się na przystankach Piłsudskiego Spółdzielcza (na wiadukcie), Piłsudskiego Otolińska i Chopina Dworzec PKP (przy stanowiskach dworca autobusowego), na którym powrócą na stałą trasę w stronę Winiar (trasa: Jana Pawła II-Mazura – … – Piłsudskiego “Międzytorze” – Piłsudskiego Spółdzielcza – Piłsudskiego Otolińska – Chopina Dworzec PKP – Jachowicza Kilińskiego – … – Medyczna Szpital).

Autobusy linii 101:

  • w stronę Borowiczek pojadą stałą trasą z Kostrogaju do przystanku Dworcowa Chopina (przy dworcu kolejowym), dalej zatrzymają się na przystankach Piłsudskiego Otolińska, Piłsudskiego Spółdzielcza (na wiadukcie) i Piłsudskiego “Cotex”, na którym powrócą na stałą trasę w stronę Podolszyc (trasa: Przemysłowa Kostrogaj – … – Dworcowa Chopina – Piłsudskiego Otolińska – Piłsudskiego Spółdzielcza – Piłsudskiego “Cotex” – … – Borowicka Liściasta);
  • w stronę Kostrogaju pojadą stałą trasą z Borowiczek do przystanku Piłsudskiego “Międzytorze”, dalej zatrzymają się na przystankach Piłsudskiego Spółdzielcza (na wiadukcie), Piłsudskiego Otolińska i Chopina Dworzec PKP (przy stanowiskach dworca autobusowego), na którym powrócą na stałą trasę w stronę Kostrogaju (trasa: Borowicka Liściasta – … – Piłsudskiego “Międzytorze” – Piłsudskiego Spółdzielcza – Piłsudskiego Otolińska – Chopina Dworzec PKP – Dworcowa Jachowicza – … – Przemysłowa Kostrogaj).

Autobusy linii 102:

  • w stronę Ciechomic pojadą stałą trasą z Kostrogaju do przystanku Chopina Dworzec PKP, dalej zatrzymają się na przystankach Piłsudskiego Otolińska, Piłsudskiego Spółdzielcza (na wiadukcie) i Piłsudskiego “Cotex”, na którym powrócą na stałą trasę w stronę Ciechomic (trasa: Gwardii Ludowej Przemysłowa – … – Chopina Dworzec PKP – Piłsudskiego Otolińska – Piłsudskiego Spółdzielcza – Piłsudskiego “Cotex” – … – Górki);
  • w stronę Kostrogaju pojadą stałą trasą z Górek do przystanku Spółdzielcza, dalej zatrzymają się na przystankach Piłsudskiego Otolińska i Chopina Dworzec PKP (przy stanowiskach dworca autobusowego), na którym powrócą na stałą trasę w stronę Kostrogaju (trasa: Górki – … – Spółdzielcza – Piłsudskiego Otolińska – Chopina Dworzec PKP – Chopina Bielska – … – Przemysłowa Kostrogaj).

W związku z powyższymi zmianami, obowiązują inne rozkłady jazdy dla linii 20, 23 i 32. Na stronie internetowej www.kmplock.eu w zakładce „Rozkłady jazdy” zamieszczone są rozkłady, obowiązujące na czas objazdu (od 4 września br).

Natomiast w związku z zakończeniem prac remontowych, prowadzonych na ulicy Banacha, od jutra, 4 września, autobusy linii 37 powracają na trasę obowiązującą przed remontem, prowadzącą ul. Lachmana, Banacha i Otolińską, bez wjazdu w ulicę Targową.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji