REKLAMA

Od dzisiaj możecie zagrać jako Wisła Płock!

REKLAMA

29 września swoją premierę ma FIFA17, najnowsze dzieło EA Sports. Nowością jest to, że w tej grze możemy wcielić się w piłkarzy Wisły Płock, co będzie nie lada gratką dla płockich kibiców.

Fot. EA Sports
Fot. EA Sports

W czwartek premierę w Europie ma FIFA 17, czyli najsłynniejszy piłkarski symulator, wyprodukowany przez Electronic Arts i studia EA Canada. Gra dostępna jest na PC, PS3, PlayStation 4, X360 i Xbox One.

Według specjalistów, najważniejszą zmianą w tej edycji jest „Droga do sławy”, czyli kariera zawodnika, urozmaicona krótkimi filmikami czy wyborem dialogów, które mogą wpłynąć na to, jaki stosunek ma trener do zawodnika.

Z perspektywy płocczan nie jest to jednak prawdziwe stwierdzenie. Najważniejszą zmianą dla nas jest bowiem to, że w FIFIE pojawia się Wisła Płock, jako drużyna, grająca w Ekstraklasie.Czy zarząd Wisły miał już okazję zagrać swoimi zawodnikami? – Wczoraj wieczorem dostaliśmy przesyłkę z grą – potwierdził Tomasz Marzec, wiceprezes zarządu Wisły Płock. – Ze względu na późną porę, nawet nie mieliśmy jeszcze okazji jej przetestować, ale na pewno dzisiaj to uczynimy – zapewnił.

A Wy już zagraliście w nową FIFĘ? Jeśli tak, podzielcie się z nami zdjęciami z wirtualnego boiska, oczywiście z piłkarzami Wisły w roli głównej. Zdjęcia i wrażenia z gry możecie przesyłać na nasz KONTAKT lub wygodnie przez okrągły znaczek Messengera, który znajdziecie przy artykule.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU