REKLAMA

Od czwartku zamykają Sienkiewicza

REKLAMA

PowiązaneTematy

Miejski Zarząd Dróg w Płocku przypomina o pracach, związanych z wymianą nawierzchni jezdni na ul. Sienkiewicza w dniach 19-22 lipca.

Jutro kontynuowany będzie remont ul. Sinkiewicza. O godzinie 7 zostanie zamknięty odcinek od ul. Misjonarskiej do ul. Tumskiej.

  • skrzyżowanie Sienkiewicza – Misjonarska pozostanie przejezdne,
  • skrzyżowanie Sienkiewicza – 1 Maja będzie od czwartku do soboty okresowo wyłączane z ruchu na 2-3 godziny w związku z frezowaniem i układaniem nowej nawierzchni; w dniach 19-22 lipca ruch w obrębie skrzyżowania będzie kierowany ręcznie; będą występowały znaczne utrudnienia),
  • skrzyżowanie Sienkiewicza – Tumska będzie od czwartku do soboty okresowo wyłączane z ruchu, będą występowały znaczne utrudnienia w ruchu pieszym i dla pojazdów uprawnionych do wjazdu w ul. Tumską.

Remontowany odcinek ul. Sienkiewicza będzie wyłączony z ruchu do niedzieli 22 lipca. Okres wyłączenia jest uzależniony od warunków atmosferycznych. W przypadku opadów deszczu może ulec zmianie. O stanie prac MZD ma informować na bieżąco. W tych dniach autobusy Komunikacji Miejskiej, które mają przystanki na ul. Sienkiewicza pojadą objazdami.