Obsesyjna premiera dzikości serca

REKLAMA

Dzisiaj po północy miała miejsce premiera utworu, będącego wynikiem współpracy trójki artystów – Sylvi, Syna Prezydenta oraz Roba Gitarnika „Dzikość Serca Moja Obsesja”.

RobGitarnik – gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny, muzyk sesyjny z Częstochowy. Na swoim koncie ma wydany debiutancki album zespołu Time Square 2002 i kilka singli w latach późniejszych oraz udział w finale Debiut Opole 2004. Brał udział w przeglądach i festiwalach ogólnopolskich, wielu programach radiowych i telewizyjnych TVP 1, TVP 3, VIVA POLSKA. Jako muzyk sesyjny, uczestniczył w nagraniach studyjnych oraz na scenie w różnych autorskich projektach muzycznych. Współpracował także z zespołami grającymi covery.

PowiązaneTematy

Od 2006 działa jako niezależny producent muzyczny w Sound Travel Studio, gdzie komponuje, nagrywa i produkuje muzykę na potrzeby własne i innych Artystów oraz zajmuje się mixem i masteringiem on-line. Współpraca z różnymi artystami zaowocowała ukazaniem się piosenek na kilku kompilacjach muzycznych, sygnowanych przez MY MUSIC GROUP oraz Dee Jay Mix Club, pod patronatem wielu Regionalnych i Lokalnych Rozgłośni Radiowych, jak również Radia Rmf Fm oraz Radia Eska. W 2011 roku ukazała się płyta RobGitarnika „Moje Miasto i Ja 2000-2010”.

Syn Prezydenta – płocki raper, autor tekstów. Na swoim koncie ma dwie gościnne płyty „Syn Prezydenta&Staff 48h” oraz „Syn Prezydenta&Staff 48h vol.2”, a także solową płytę pn.

„Odtrucie” (premiera listopad 2011), która już po kilku dniach miała ogromną ilość odsłuchań. Michała można spotkać na takich projektach jak „Welcome To Poland” w piosence „To coś” oraz na składance RAPESKADRA z utworem „Mój Rap”, która otrzymała status platynowej płyty w 2006 roku. W 2008 roku otworzył studio nagrań „BelwederStudio”. Dekada na scenie zaowocowała licznymi koncertami w Polsce, jak i współpracą z artystami z najwyższej półki.
W 2009 roku spod skrzydeł wytwórni MyMusic wyszedł singiel zespołu Monografia „Zabiore Ciebie tam”, pierwszego utworu z płyty, nad którą obecnie pracuje Michał, wciąż otwarty na nowe projekty.

Sylwia Napora, ur. 25.03.1988 w Blachowni. Aktualnie studentka Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska. Przygodę z muzyką rozpoczęła od nauki gry na fortepianie, próbuje swoich sił w grze na saksofonie altowym. Od 11 lat pracuje na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku, biorąc udział w Widowiskach Muzycznych. Właśnie tam pod okiem instruktorów śpiewu i tańca nauczyła się śpiewać i pracować na scenie. Jako wokalistka była laureatką wielu regionalnych i ogólnopolskich konkursów piosenki. W 2008 roku debiutowała singlem „W pożegnaniach” (muz. Robert Madziarz, sł. Stanisław Zieliński), nagranym i wyprodukowanym przez Roberta Madziarza w Sound Travel Studio. Piosenka ukazała się na kilku ogólnopolskich składankach muzycznych. Na singlu znalazła się również wersja piosenki z udziałem płockiego muzyka SpZoo.

Tych troje artystów spotkało się gościnnie w utworze, który możecie posłuchać już dziś. Spotkanie zaowocowało stworzeniem nowego projektu rapera z Płocka i producenta z Częstochowy pt: „Syn Prezydenta & RobGitarnik – Lubię to!”.