Nowy radny w szeregach płockiego SLD

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na sam koniec wtorkowej sesji rady miasta, szef lewicy Arkadiusz Iwaniak poinformował, że klub radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej ma teraz sześciu członków. Do klubu wstąpił Dariusz Skubiszewski, który 14 czerwca zrezygnował z przynależności do Naszego Kraju.

– Chciałem państwa z przyjemnością poinformować, że klub radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej liczy od dzisiaj sześciu członków – powiedział na koniec XXXVI Sesji Rady Miasta Płocka, Arkadiusz Iwaniak. – Do grona płockiego SLD dołączył Dariusz Skubiszewski, którego witam w naszym klubie.

Do 14 czerwca Skubiszewski był radnym klubu Nasz Kraj. Natomiast w wyborach startował z ramienia Naszego Miasta Płock i głosowali na niego mieszkańcy starówki – kandydował w Okręgu Wyborczym nr 3.

O przejściu Dariusza Skubiszewskiego do Sojuszu mówiło się już od kilku tygodni. Ani on, ani radny Arkadiusz Iwaniak nie potwierdzali transferu, ale nie ukrywali też, że trwały rozmowy. Po odejściu Skubiszewskiego w NK pozostało dwóch radnych.

Arkadiusz Iwaniak w rozmowie z nami krótko skomentował to przejście: – Jak wiadomo, już jakiś czas temu mieliśmy połączyć nasze kluby. Pan radny Skubiszewski stwierdził, że trwa to za długo i postanowił przejść nie czekając – powiedział. – Oczywiście, nasze drzwi są nadal otwarte dla innych radnych – dodał szef płockiej lewicy.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji