Nowy koncert ma nową stronę

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Summer Fall Festival jest nowym muzycznym “dzieckiem” ratusza i POKiS-u. Dzisiaj organizatorzy zaprezentowali oficjalną stronę festiwalu.

Nowy płocki festiwal ma prezentować szeroko rozumianą muzykę rockową, od indie, przez tradycyjne brzmienia gitarowe, po metal. Korzenie Summer Fall częściowo sięgają do innych rockowych płockich imprez, m.in. Rockowe Ogródki czy Alterstacja. Według organizatorów, Summer Fall ma stać się trzecim – po Reggaelandzie i Audioriver – dużym muzycznym festiwalem w mieście. Dwudniowa impreza, która odbędzie się w tym roku 8 i 9 września, ma zamykać sezon letnich festiwali w Polsce. Pozwoli także na lepsze poznanie Płocka przez fanów dobrej muzyki z całej Polski.

Z oficjalnej strony festiwalu możemy dowiedzieć się m.in. jakie zespoły wystąpią w tegorocznej edycji. Na razie zaprezentowane są profile HEY, ACID DRINKERS, TSA i FARBEN LEHRE, ale z profilu facebookowego możemy dowiedzieć się, że zobaczymy także Brygadę Kryzys, Zebrę Dub oraz brytyjski Neuronspoiler. W sumie usłyszymy kilkanaście zespołów.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji